Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018. Wydarzenie dnia: Portugalia - Hiszpania

Już drugiego dnia mistrzostw świata dojdzie do hitowego spotkania. Na przeciw siebie staną aktualni mistrzowie Europy, czyli Portugalczycy i mistrzowie świata z 2010 roku, czyli Hiszpanie.

Pora na kolejny dzień mistrzostw, podczas którego Portugalia zmierzy się z Hiszpanią. Pojedynek bardzo wyrównany, pomiędzy zespołami, które mają swoje kłopoty. W ostatnim czasie obydwa zespoły mają problemy z wygrywaniem. Hiszpanie na pięć ostatnich spotkań wygrali tylko dwa, z czego tylko jedno z Argentyną zwyciężyli bardzo przekonująco (6:1). Tuż przed wylotem do Rosji wygrali jeszcze 1:0 z Tunezją. Pozostałe spotkania zremisowali.

W przypadku mistrzów świata z 2010 roku należy mieć też na uwadze, że Hiszpania dopiero co jest po trzęsieniu ziemi, spowodowanym zwolnieniem selekcjonera, który bez wiedzy prezesa federacji, podpisał kontrakt z Realem Madryt. Nie wiadomo jak zareaguje zespół, czy morale drużyny nie spadną zbyt mocno.

Portugalczycy również również na pięć poprzednich spotkań wygrali zaledwie dwa. W marcu z Egiptem 2:1 i tuż przed wylotem na mundial z Algierią 3:0. Dwukrotnie zremisowali, a mecz z Holandią przegrali 0:3.

Wśród faworytów tego pojedynku bukmacherzy upatrują Hiszpanów, na których kurs wynosi 2.1

Typy na zwycięzcę (STS):

Portugalia - 3.94

Remis - 3.10

Hiszpania - 2.10

Zdaniem bukmacherów w meczu powinniśmy się spodziewać około 2 bramek. Kurs na powyżej 1,5 bramki wynosi 1.4, natomiast na poniżej 2,5 jest 1.6.

Typy na ilość bramek (STS):

Poniżej 1,5 bramki - 2.80

Powyżej 1,5 bramki - 1,40

Poniżej 2,5 bramki - 1,60

Powyżej 2,5 bramki - 2,25