Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Strzelanina tygodnia. FC Kopenhaga - Midtjylland

W którym weekendowym meczu, można się spodziewać dużej liczby goli? Naszym zdaniem uwaga graczy powinna skupić się na meczu duńskiej Superligaen, w którym FC Kopenhaga zmierzy się z Midtjylland.

FC Kopenhaga - Midtjylland
Liczba goli w meczu (powyżej 4,5), kurs 4.65 (etoto)

Wydawać by się mogło, że mecz pomiędzy zespołami, który w ligowej tabeli dzieli 22 punkty nie może być interesujące. Nic bardziej mylnego! Midtjylland ma tyle samo punktów, co prowadzące Broendby, więc do samego końca będą walczyli o tytuł mistrzowski. Natomiast Kopenahaga jest na 3. miejscu i ma tyle samo punktów co Nordsjaelland. Najniższy stopień podium daje prawo gry w finale play-offów o miejsce w kwalifikacjach do Ligi Europy.

My jednak powinniśmy skupić się na tym, czy w tym meczu padnie dużo bramek czy nie. Jeżeli pierwsza część jeszcze Was nie zainteresowała, to druga przekona do postawienia w 100%. W ostatnich 8 spotkaniach pomiędzy tymi zespołami strzelono łącznie 41 goli. Średnio 5,125 bramki w meczu.

Biorąc pod uwagę rangę pojedynku oraz wcześniejsze mecze pomiędzy oboma ekipami, będziemy bardzo zdziwieni, jeżeli w tym spotkaniu padnie wynik 0:0.