Lechita zatrzymał finalistę mundialu. Costly nie pomógł

Gol Hernana Rengifo dał zwycięstwo reprezentacji Peru w meczu z Hondurasem w Miami. Peruwiańczycy wygrali 2:1. Oni na mundial nie jadą, tak jak Polska. Honduras - owszem.

Rengifo to piłkarz niechciany w Lechu. Karnie zesłano go do rezerw "Kolejorza". Tymczasem nadal jest powoływany do reprezentacji Peru i strzela w niej gole. W meczu z Hondurasem wszedł na boisko w końcówce meczu i przypieczętował zwycięstwo Peruwiańczyków 2:1.

W 70. minucie spotkania za Oscara Suazo na boisko wszedł Carlos Costly z GKS Bełchatów, który jednak nie zdołał odmienić losów spotkania.

W meczu zagrał jeszcze jeden znany kibicom polskiej ligi zawodnik. W 67. minucie na boisko wszedł Alexander Sánchez, były piłkarz GKS. (obecnie Club Alianza Lima).

Honduras - Peru 1:2

Bramki: Oscar Suazo (47.) - Emilio Izaguirre Girón (39 sam.), Hernan Rengifo (63.)