Włochy - Urugwaj. Balotelli: "To nie będzie mecz Balotelli - Suarez".

- To nie będzie mecz Balotelli - Suarez. To będzie mecz dwóch drużyn, które chcą awansować do dalszej fazy rozgrywek - powiedział o wtorkowym spotkaniu Włochy - Urugwaj Mario Balotelli. Napastnik "Squadra Azzura" stwierdził, że nie interesują go indywidualne laury, a dobro całego zespołu. Mecz Włochy - Urugwaj we wtorek o godz. 18. Relacja Z czuba i na Sport.pl.

- To nie będzie mecz Balotelli - Suarez. Sądzę, że on myśli tak samo. To będzie mecz dwóch drużyn, które chcą awansować do dalszej fazy rozgrywek. Liczy się jedynie nasze zwycięstwo - powiedział w rozmowie z "Times of India" Mario Balotelli. Włoski napastnik podkreślił, że będzie szczęśliwy z ewentualnego zwycięstwa "Squadra Azzura", nawet jeśli nie strzeli gola.

Włochów w kontekście awansu do 1/8 finału mundialu urządza remis. Urugwaj musi wygrać wtorkowe spotkanie. - Będziemy walczyć, aby przetrwać. To dla nas największa motywacja - dodał 23-latek.

Balotelli stwierdził również, że porażka Włochów z Kostaryką (0:1) świadczy o pięknie futbolu. - Takie rzeczy mają miejsce w piłce nożnej. Dlatego ta gra jest tak nieprzewidywalna. Graliśmy dobrze, stworzyliśmy sobie kilka okazji, ale nie potrafiliśmy ich wykończyć. Mamy świadomość, że Urugwaj to silna drużyna, ale jesteśmy odpowiednio przygotowani do tego spotkania. Wszyscy wiemy, że stać nas na wygranie każdego meczu - podsumował napastnik Milanu.

Więcej o: