Droga na mundial. Wielki finał! Wygraj telewizor [KONKURS]

W finałowym konkursie cyklu ?Droga na Mundial? Sport.pl i firmy Continental do wygrania jest nowoczesny 40-calowy telewizor marki Samsung. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie, kto wygra mundial, i ciekawie to uzasadnić.

Co tydzień w Sport.pl przybliżaliśmy wam kolejnych uczestników mistrzostw świata. W ten sposób odbyliśmy wirtualną podróż przez cały świat, którą zakończyliśmy w Brazylii, kraju gospodarzu tegorocznego mundialu.

Na zakończenie Sport.pl i firma Continental przygotowały konkurs, w którym do wygrania jest nowoczesny 40-calowy telewizor Samsung F6320 Smart 3D LED.

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie? Wejdź na Facebooka i polub profil Sport.pl. Następnie w aplikacji konkursowej dostępnej pod linkiem https://www.facebook.com/Sportpl/app_352878984784162 napisz, kto będzie mistrzem świata, i krótko uzasadnij swój wybór. Zaskocz nas! Twój typ nie musi się sprawdzić, ważne za to, by uzasadnienie było dowcipne lub wyjątkowo ciekawe. Nagrodzimy tylko jedną najlepszą zdaniem jury odpowiedź.

Konkurs trwa do 20 czerwca, wyniki ogłosimy do 22 czerwca.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie aplikacji konkursowej .

Więcej o: