Konkurs Visa i Sport.pl: Wygraj wyjazd na Misję Brazylia!

Już 12 czerwca startują Mistrzostwa Świata w Brazylii - z tej okazji Visa i Sport.pl zapraszają do udziału w konkursie, w którym główną nagrodą jest wyjazd do kraju kawy na jeden z meczów fazy grupowej Mistrzostw Świata FIFA! Zatem nie czekaj - Misja Brazylia czeka na Ciebie!

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy że napiszesz dlaczego to właśnie Ty powinieneś wyjechać do Brazylii na mistrzostwa świata. Przekonaj nas, że miejsce na wyjątkowym stadionie podczas meczu Mistrzostw Świata FIFA, emocje związane z rywalizacją piłkarzy i udział w święcie futbolu należą się właśnie Tobie.

Z nadesłanych odpowiedzi wybierzemy dwie, które nagrodzimy głównymi nagrodami. Są to dwa pakiety wyjazdowe na mecz Mistrzostw Świata FIFA fazy grupowej dla dwóch zwycięzców, a każdy z nich może zabrać jedną osobę towarzyszącą.

W skład pakietu wchodzi m.in.: zakwaterowanie (3 noce/4 dni) w hotelu 4-gwiazdkowym, w pokoju dwuosobowym, przelot do miejsca docelowego i z powrotem, powitanie i odbiór z lotniska, zajęcia grupowe/wycieczka w dniu przylotu lub wylotu, śniadanie (serwowane w hotelu), aktywność dla gości w dniu meczowym lub w innym dniu wycieczki, cały zaplanowany transport naziemny, gadżety promocyjne Visa o tematyce FIFA, opieka pracowników Visa, jedna przepłacona karta Visa o wartości 300 USD na każdy pakiet (w walucie real brazylijski - BRL) oraz koszulka z podpisem Usaina Bolta dla laureata oraz jego osoby towarzyszącej.

Dla tych, którym nie uda się wywalczyć nagrody głównej mamy także nagrody pocieszenia. Czternaście osób nagrodzimy bowiem koszulkami z podpisem Usaina Bolta - po jednej dla każdego z laureatów.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy powodzenia w walce o udział w Misji Brazylia!