Premier League. Louis van Gaal: Moje wyniki nie są złe

- Wciąż gram na trzech frontach. Niewielu moich kolegów po fachu może w tej fazie sezonu powiedzieć to samo o sobie i swoich zespołach - mówi Louis van Gaal. Holenderski szkoleniowiec przekonuje, że dla Manchesteru United to nadal może być udany sezon.

"Czerwone Diabły" w lidze zajmują dopiero szóste miejsce. Do tego pożegnały się z Ligą Mistrzów i są o krok od odpadnięcia z Ligi Europy (w pierwszym spotkaniu 1/8 finału United przegrali z Liverpoolem 0:2). Mimo to ich menedżer Luis van Gaal twierdzi, że to wciąż może być udany sezon.

- Nie mam problemu z oceną własnej pracy, ale teraz jeszcze nie mogę tego zrobić - powiedział cytowany przez serwis Goal.com. - Wygranie Pucharu Anglii może ocalić nasz sezon. Podobnie jak zajęcie miejsca w pierwszej czwórce w lidze. To wciąż możliwe. Trudne, ale wykonalne - dodał.

Van Gaal uważa też, że jego wyniki na tle innych menedżerów nie wypadają tak źle: - Od trzech miesięcy słyszę od mediów, że zostanę zwolniony. Tymczasem wciąż gram na trzech frontach. Niewielu moich kolegów po fachu może w tej fazie sezonu powiedzieć to samo o sobie i swoich zespołach.

Manchester United w niedzielę o 17 mierzy się z West Ham United o 17. Będzie to ćwierćfinałowe spotkanie Pucharu Anglii, w przypadku remisu przewidziana jest powtórka.

Diego Costa ugryzł rywala? Luis Suarez lubi to! [MEMY]

Więcej o: