Autobiografia Alexa Fergusona już w Polsce!

Jeden z najwybitniejszych trenerów w historii piłki nożnej, który zbudował Manchester United, jaki znamy dziś, zdradza wiele ciekawych sekretów ze swojego życia w specjalnej autobiografii. Do Polski trafia książka, która sprzedała się na Wyspach Brytyjskich w rekordowym tempie 120 tysięcy egzemplarzy w ciągu pierwszego tygodnia

Autobiografia jest dostępna w promocji na Publio.pl. Sprawdź >>

Alex Ferguson przez dwadzieścia siedem lat pracował na miano legendy nie tylko Manchesteru United, ale całego sportu. Liczne trofea, fakt, że wychował wielu młodych, zdolnych piłkarzy takich jak Cristiano Ronaldo, Ryan Giggs czy David Beckham sprawia, że uchodzi on za jednego z najlepszych szkoleniowców w historii piłki. Teraz opisuje swoją historię w specjalnej autobiografii. Szkot odpowiada w książce na wiele pytań, które przez lata nurtowały fanów "Czerwonych Diabłów".

Jak naprawdę wyglądała historia z odejściem Beckhama? Dlaczego zmienił zdanie na temat przejścia na emeryturę, gdy chciał to zrobić dziesięć lat wcześniej? Jak za kulisami wyglądała pamiętna noc w Moskwie, gdy Ferguson po raz drugi wygrał wraz ze swoją drużyną Ligę Mistrzów? Te i wiele innych historii sprawią, że wszyscy kibice, nie tylko ci, których ulubieńcami są piłkarze z Manchesteru, z zapartym tchem przeczytają tę książkę.

Książka trafi do otwartej sprzedaży 5 czerwca, ale w przedsprzedaży będziecie mogli ją kupić w dniach 22-25 maja na Warszawskich Targach Książki na Stadionie Narodowym. Będzie też dostępna w wersji elektronicznej, m.in. w księgarni Publio.pl.

Zobacz więcej informacji na stronie wydawnictwa

Więcej o: