Bundesliga. Wyciekły zdjęcia nowych strojów Borussii

Jeszcze przed oficjalną prezentacją pojawiły się w sieci zdjęcia nowych trykotów Borussii Dortmund na sezon 2014/15. Reakcje fanów są dosyć zróżnicowane - niektórzy piszą, że ?mogą być one kultowe?, podczas gdy inni porównują je do awaryjnych znaków umieszczanych na autostradach.

Żółto-czarne koszulki różnią się nieco od klasycznych, jednolitych trykotów, w jakich Borussia grała w ubiegłym sezonie. Miały one jedynie cienkie, pionowe paski koloru czarnego, natomiast teraz cała prawa strona oraz lewy rękaw pokryte są skośnymi czarnymi pasami.

Producentem strojów tak jak w ubiegłym sezonie jest Puma. Zaprojektowała ona dla Borussii jeszcze wyjazdowy komplet, który jest cały czarny. Zdjęcia podstawowych strojów wyciekły do sieci przed oficjalną prezentacją, jaka ma się odbyć w Dortmundzie pod koniec lipca.

Kibice Borussii przyjęli nowe stroje z mieszanymi odczuciami. Na forum piszą m.in., że "przy nich nawet koszulki VfL Bochum są ładne". Ktoś inny zaznaczył z kolei, że nowe koszulki kojarzą mu się z tablicami umieszczanymi na autostradzie. "One mogą być kultowe" - napisał za to inny z fanów.

A Ty co sądzisz o nowych strojach Borussii? Dyskutuj w komentarzach i głosuj w sondażu!

Czy podobają Ci się nowe stroje Borussii?
Więcej o: