Transfery. Ibrahimović: Do Dortmundu przejdę za darmo [WIDEO]

Podczas gali z okazji przyznania Złotej Piłki doszło do rozmowy pomiędzy Juergenem Kloppem i Zlatanem Ibrahimoviciem. Szwedzki gwiazdor zażartował, że do Dortmundu przeszedłby nawet za darmo.
 

Rozmowę zaczął Ibrahimović, który wprost spytał trenera Borussii, kiedy sprowadzi go do Dortmundu. Klopp zaśmiał się speszony, ale po chwili odzyskał rezon i odpowiedział, że wcześniej musiałby sprzedać całą drużynę. To aluzja do rynkowej wartości Ibrahimovicia, który przeszedł do PSG za 23 miliony euro, ale teraz kosztowałby znacznie więcej.

- Nie, przejdę za darmo. Co ty na to? - spytał Ibrahimović. - Jeśli za darmo, to OK - usłyszał w odpowiedzi od szkoleniowca, po czym Klopp zwrócił się do obserwujących ich reporterów: - Słyszeliście, co powiedział?

Borussia w czerwcu pożegna się z Robertem Lewandowskim, który przejdzie do Bayernu. Klopp ma pół roku, by znaleźć godnego następcę. Czy zaakceptowałby Ibrahimovicia? Zapewne tak, ale szwedzki gwiazdor raczej zażartował sobie z problemów szkoleniowca wicemistrzów Niemiec, niż zgłosił swoją kandydaturę.

Zdjęcia z gali Złotej Piłki FIFA. Kliknij, aby obejrzeć galerię!

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS , na Androida i Windows Phone

Więcej o: