Trybuna kibica. Konkurs: pokaż, że jesteś kibicem reprezentacji Polski

W 2012 wszyscy jesteśmy kibicami piłki nożnej. Z okazji piłkarskiego święta ogłaszamy dla wszystkich kibiców konkurs. Opiszcie swój oryginalny sposób na kibicowanie podczas Euro 2012. Do wygrania czytniki Kindle Keyboard.

O Trybunie Kibica słów kilka

Zjednoczeni przez sportowe emocje jak nigdy dotąd. Marzący, by po latach rozczarowań wreszcie unieść ręce w geście triumfu. Przez kilkanaście dni nie będzie podziału na warszawiaków, krakusów, łodzian czy poznaniaków. W trakcie Euro 2012 jedynymi barwami będą biało-czerwone barwy reprezentacji Polski. A jedynym celem - wspólne wspieranie reprezentacji Polski w najważniejszym turnieju w historii. Wspieranie w każdy możliwy sposób.

Z okazji piłkarskiego święta ogłaszamy dla wszystkich kibiców konkurs - pokażcie swój sposób na kibicowanie! Pokażcie jak będzie wspierać polskich piłkarzy w trakcie ich i naszej imprezy życia. By przystąpić do konkursu wystarczy opisać swój oryginalny sposób na kibicowanie podczas Euro 2012 i wysłać go na adres trybuna_kibica@agora.pl. Przesyłajcie wypracowania, opowiadania, zdjęcia, a nawet wiersze. Przesyłajcie wszystko, co pokaże, że to właśnie wy jesteście jedynymi w swoim rodzaju kibicami reprezentacji Polski.

Do wygrania są czytniki Kindle Keyboard. Najlepsze prace zamieścimy również w Gazecie Wyborczej, sport.pl i na stronach lokalnych gazeta.pl.

Konkurs trwa do 11 kwietnia. Przeczytaj regulamin akcji Czerpmy radość z kibicowania - oby do ostatniego dnia Euro 2012.

Od Harry'ego Pottera po aeroplan - 10 kibicowskich nakryć głowy [GALERIA] ?

Więcej o: