Potrzeba kibica matką wynalazku

Co zrobić, kiedy chcesz obejrzeć w telewizji ważny mecz, a jednocześnie obiecałeś sobie, że ruszysz się z domu i spędzisz trochę czasu na świeżym powietrzu? Na genialny pomysł wpadł kibic z USA Timothy Pulver, który lekko zmodyfikował swoje mieszkanie, by zrealizować oba pragnienia

"A może by tak dało się przenieść nasz pokój na zewnątrz?" - zapytała pewnego dnia Timothy'ego Pulvera żona. To zdanie było zalążkiem pomysłu, który zapalony kibic futbolu, z zawodu architekt, szybko wprowadził w życie. Żeby oglądać mecz w telewizji, a jednocześnie przebywać z ukochaną na świeżym powietrzu, pan Pulver zmodyfikował jedną ze ścian swojego domu. Zrobił to tak, że wiszący na niej telewizor za jednym dotknięciem znalazł się na dworze. Wszystko tłumaczy nazwa wynalazku - "Mr. Spinwall", czyli "Pan Wirująca Ściana".

Zobacz wideoprezentację wynalazku Timothy'ego Pulvera

Dzięki temu pomysłowi Pulverowie, kiedy jest dobra pogoda oglądają mecze w swoim ogrodzie, a kiedy rozpada się deszcz - chowają telewizor za pomocą obrotowej ściany i przenoszą się do środka. - Sąsiadom opadły szczęki, kiedy to pierwszy raz zobaczyli - śmieje się dumny z siebie architekt.

Co ciekawe, Pulver już opatentował swój wynalazek i wprowadził go do sprzedaży. Kto wie, być może dzięki swojej pasji kibicowania pomysłowy wynalazca zarobi krocie.

Zamienili salon w piłkarski stadion - zwariowane pomysły kibiców

Kibice Pucharu Narodów Afryki. Tego nie zobaczysz na europejskich stadionach [GALERIA] ?

Więcej o: