Trybuna Kibica. Na co muszą uważać fani futbolu? [WIDEO]

Czasami podczas meczu ukochanej drużyny radość ze zwycięstwa jest tak wielka, że machamy rękami na wszystkie strony. Warto jednak uważać, by nie przesadzić, o czym przekonał się jeden z młodych kibiców Liverpoolu

Pokażmy światu jak się kibicuje - Facebook Polska biało-czerwoni ?

Zespół "The Reds" pokonał po rzutach karnych w finale Pucharu Ligi Angielskiej Cardiff City. Z tej wygranej cieszył się m.in. obecny na trybunach pięcioletni Shea Callister. Film ukazujący jego niesamowitą radość obiegł cały świat, a jemu samemu przysporzył niemałej popularności.

 

Film w serwisie YouTube szybko dorobił się ponad 2 milionów odsłon. Całą sytuacją mocno zaskoczony był ojciec, który na powyższym wideo trzyma chłopca na barana. - O niczym nie wiedziałem, dowiedziałem się dopiero po meczu, kiedy ludzie zaczęli mi wysyłać SMS-y z pytaniem: "Jak tam jego oko?" - śmieje się Stephen Callister.

Jak zdradził dumny tata, Shea stał się najbardziej popularnym uczniem w całej szkole. Kiedy następnego dnia poszedł na zajęcia przywitały go oklaski oraz film z całego zdarzenia, który puścili nauczyciele. Czyli może jednak warto było trochę pocierpieć?

Więcej zabawnych filmów z kibicami znajdziesz na ZCzuba.tv

Więcej o: