Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE

Puchar Króla. Barcelona pokonała Getafe. Messi wrócił i został bohaterem!

FC Barcelona wygrała w pierwszym meczu 1/8 finału Pucharu Króla z Getafe 4:0. Wydarzeniem meczu był powrót na boisko po dwóch miesiącach Leo Messiego, który leczył uraz. Argentyńczyk zagrał świetnie i w 30 minut strzelił dwie bramki.

Mecz z Getafe miał być powrotem do gry po kontuzji Lionela Messiego. Argentyńczyk nie pojawił się jednak w pierwszym składzie Blaugrany. Wszedł na boisko w 64. minucie. Przywitały go głośne oklaski pustawego stadionu Camp Nou.

Gwiazdor Barcelony w pełni podziękował kibicom za ciepłe przyjęcie. Od początku był aktywny, ale przez dłuższy czas brakowało mu dokładności. Po pięknym strzale podcinką piłka minimalnie minęła słupek bramki. Udało się dopiero w końcówce meczu. Najpierw w 90. minucie Messi świetnie odnalazł się w zamieszaniu w polu karnym i trafił do pustej bramki. Trzy minuty później dostał świetne podanie od Songa, wyszedł sam na sam i w swoim stylu technicznym strzałem pokonał bramkarza!

Wcześniej dwie bramki zdobył Cesc Fabregas. Najpierw wykorzystał dośrodkowanie od Pedry, a potem na gola zamienił rzut karny.

Mecz rewanżowy w przyszły czwartek o 22. Relacja na żywo na Sport.pl

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS , na Androida i Windows Phone