Dostęp do Barcelona - Real za 9,90 zł

Platforma telewizyjna nc+ oferuje swoim abonentom, którzy nie mają w ofercie programowej kanału Canal+ Sport, wykupienie tego programu w dniu 26 października, gdy miejsce będą miały Gran Derbi - mecz FC Barcelona - Real Madryt. Oczywiście abonenci, który ten kanał mają w swoim pakiecie, dodatkowo płacić nie będą musieli. Spotkanie będzie można też śledzić na Sport.pl w relacji Z Czuba i na żywo. Początek o 18.

Całodobowy dostęp do Canal+ Sport za 9,90 zł będzie można wykupić do 24 października. Później będzie on kosztował 14,90 zł. Tego dnia na antenie stacji będzie można jeszcze m.in. obejrzeć mecz Crystal Palace - Arsenal Londyn, Zagłębie Lubin - Wisła Kraków oraz magazyn Liga+.

- Zapraszamy widzów na transmisję tego wielkiego meczu, a przy okazji do zapoznania się z naszą fantastyczną ofertą sportową. To kolejna propozycja platformy nc+ przygotowana specjalnie dla tych, którzy sportem niekoniecznie interesują się na co dzień. We wrześniu w podobny sposób udostępniliśmy abonentom dostęp do transmisji z meczu tenisowego Pucharu Davisa Polska - Australia. Jestem przekonany, że oferta, którą przygotowaliśmy na ostatnią sobotę października, jest równie wyjątkowa jak czekające nas El Clasico! - mówi Arkadiusz Mierzwa, dyrektor komunikacji i PR nc+.

Więcej o: