Lista zwycięzców konkursu Sport.pl i SEIKO

Wybraliśmy zwycięzców, którzy otrzymają zegarki z serii Sportura FC Barcelona, rozdawane w ramach konkursu organizowanego wspólnie przez Sport.pl i firmę SEIKO. Poniżej zamieszczamy listę finalistów.

Przed rokiem firma SEIKO rozpoczęła trzyletnią współpracę z klubem FC Barcelona . W jej ramach powstała seria zegarków w herbem klubu na tarczy. Pięć takich zegarków obiecaliśmy rozdać wam w naszym konkursie.

Aby wygrać, wystarczyło wejść na profil Sport.pl na Facebooku, zostać naszym fanem i dokończyć zdanie "Już czas na...".

Dostaliśmy ponad 2,5 tys. zgłoszeń! Redakcyjne jury wyłoniło pięcioro szczęśliwców, którzy otrzymają zegarki SEIKO z serii Sportura FC Barcelona. Oto oni.

Lista zwycięzców:

Łukasz Kluba:

"...zadziornych korków przymiarkę, a także koszulki, pominę markę. Skok w aurę sportu i nowe techniki, poczucie na sobie spojrzeń publiki. Przejęcie piłki i drybling wśród wroga, pchanie jej ciągłe; lewa, prawa noga. Kopnięcie na wprost, wisienka na torcie. I krzyk rywala: "Co pan robi na korcie!?""

Beata Krzyżanowska:

"innowacje w strojach piłkarzy - szelki do spodenek! By już żadna piłkarska pupa nie zagościła na głównych stronach serwisów sportowych;)"

Wiesław Opic:

"... to, aby Zima zjadła snickersa, gdyż zaczyna strasznie gwiazdorzyć"

Jerzy Nasiłowski:

"...Katalońską masakrę piłką footballową!" Hubert Bochra:

"na kanapkę, zawsze jest pora na kanapkę, bez względu na czas czy okoliczności, kanapka zawsze smakuje, to ponadczasowa forma przyjemności której na co dzień doświadcza każdy z nas, chwila kiedy delektujemy się tym najcudowniejszym ludzkim dziełem, to jeden z najpiękniejszych momentów naszego życia."

Zobacz wideo

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy (już się z nimi skontaktowaliśmy), dziękujemy też wszystkim uczestnikom konkursu. Okazji do wygrania wspaniałych nagród z pewnością będzie jeszcze wiele!

Więcej o: