Primera Division. Piłkarze Realu wyszli w koszulkach wspierających Vilanovę

Piłkarze Realu Madryt wyszli na sobotni mecz z Malagą w koszulkach z napisem wspierającym Tito Vilanovę. Trener Barcelony w czwartek przeszedł operację. Malaga wygrała 3:2.

Tak relacjonowaliśmy na żywo mecz Malaga - Real Madryt ?

Vilanova wyszedł z barcelońskiego Vall d'Hebron po południu, krótko przed rozpoczęciem przez jego podopiecznych meczu 17. kolejki przeciwko Realowi Valladolid. Na ławce trenerskiej zastępuje go jego asystent Jordi Roura.

Zgodnie z informacjami katalońskiego klubu, Vilanova był w dobrym stanie i dlatego dostał pozwolenie na powrót do domu. "Blaugrana" poprosiła też wszystkich o uszanowanie jego prywatności.

W czwartek szkoleniowiec przeszedł operację, która według "Barcy" przebiegła zgodnie z planem. Teraz czeka go radio- i chemioterapia.

W 2011 roku po wycięciu pierwszego nowotworu Vilanova wrócił do swoich obowiązków po 15 dniach. Pełnił wówczas rolę asystenta Pepa Guardioli, który w sobotę pojawił się w Barcelonie i najprawdopodobniej odwiedzi swojego byłego współpracownika w domu.

Z Czuba.tv: Zobacz gole z sobotnich meczów Primera Division ?

Relacje na żywo możesz śledzić także na smartfonie!

Wszystkie relacje Sport.pl możesz czytać, także jeśli nie jesteś akurat przy komputerze. Nieważne, czy ścinasz choinkę, robisz zakupy, sprzątasz czy gotujesz - możesz śledzić relacje za pomocą smartfona lub innego urządzenia mobilnego. Zachęcamy do ściągnięcia aplikacji Sport.pl Live na Androida lub korzystanie z mobilnej wersji naszego serwisu - m.sport.pl.

Więcej o: