Victor Valdes: To będzie ekscytujący finał

Victor Valdés nie może doczekać się finału Klubowych Mistrzostw Świata, w których jego drużynie przyjdzie zmierzyć się z brazylijskim Santosem. Spotkanie w niedzielę o godz. 11:30, relacja na żywo w Sport.pl

Zabawy z piłką - czytaj blog autorki ?

- To finał, którego wszyscy oczekiwali - powiedział kataloński bramkarz. Dzisiejszy mecz z katarskim Al-Sadd Club jest 100 międzynarodowy meczem w barwach Barcelony. Co jest klubowym rekordem jeśli chodzi o bramkarzy. Valdés oczekuje teraz na finał, w którym Duma Katalonii zagra z brazylijskim Satnosem. - Obie drużyny mają podobne umiejętności, lubią utrzymywać się przy piłce, a także kreować grę. To z pewnością będzie ekscytujący finał, obfitujący w sytuacje bramkowe dla obu drużyn. - dodał bramkarz Dumy Katalonii.

Największym zagrożeniem dla Barcelony może być Brazylijczyk Neymar. Zawodnik, o którego sprowadzenie już od dłuższego czasu rywalizuje Barcelona z Realem Madryt. Niedawno legenda brazylijskiego futbolu Pele powiedział o swoim rodaku, że jest on lepszym zawodnikiem niż Leo Messi. Neymar będzie miał okazję udowodnić to w finale z Barceloną. Victor Valdés zamierza mieć oko na napastnika. - Neymar jest bardzo utalentowany, dlatego bardzo ważne będzie przeanalizowanie jego gry i ostrożność, gdy znajdzie się przy piłce. - powiedział kataloński bramkarz.

Szczęsny gwiazdą internetu. Nie tylko ze względu na grę (WIDEO)

Więcej o: