Wygraj Ligę. Kamil Herman, Maciej Kopczyński: Wspólna Drużyna na 35. kolejkę Ekstraklasy

Eksperci Wygraj Ligę: Kamil Herman i Maciej Kopczyński w wiosennej edycji prowadzą wspólny zespół. Jak im poszło w 34. kolejce Ekstraklasy? Co planują na najbliższą - 35. kolejkę i czternastą odsłonę Wygraj Ligę?

Nowe Nagrody w Wygraj Ligę! Dołącz i Rywalizuj z Innymi

Przyszedł czas na podsumowanie 34. kolejki w wykonaniu wspólnej drużyny Macieja i Kamila - WyGrAjLiGoWcY . Nasza drużyna w tej kolejce zdobyła 40 punktów. Zanotowaliśmy minimalny spadek w klasyfikacji generalnej z 419. miejsca na 436. miejsce.

W Lidze SPORT.PL spadliśmy nieznacznie z 260. na 271. lokatę. Do lidera tracimy już 33 punkty. Nasza ekipa punktowała następująco:

Zubas (1 pkt) - Tomasik (5), Hlousek (0), Jędrzejczyk (1) - Paixao (3), Gergel (8- kpt), Starzyński (7), Wolski (2 ), Nikolić (2), Ondrasek (2), Cabrera (9).

Na zbliżającą się 35 kolejkę przygotowaliśmy następujące zmiany :

Prezes Maciej sprzedaje R. Gergela, a w jego miejsce sprowadza R. Moriokę . Liczymy na zwycięstwo Śląska a przy tym na bramkę Japończyka, który ostatnio jest w dobrej formie.

Prezes Kamil za D. Jevticia kupuje D. Popovicia . Liczymy na pewne zwycięstwo Wisły w spotkaniu z Jagiellonią a przy okazji na bramkę Popovicia, który wykonuje też rzuty karne w Krakowskim zespole więc kto wie...

Na kapitana wybieramy F. Paixao . Lechia myśląc o pucharach musi ten mecz wygrać po prostu a Ruch nie wydaje się być najmocniejszym rywalem dla Gdańszczan, dlatego powinni bez większych problemów pokonać Chorzowian - a kto ma strzelać jak nie Flavio? Liczymy na niego.

Oczywiście z ostatecznymi zmianami wstrzymamy się tuż przed rozpoczęciem kolejki w razie jakiejś nieprzewidzianej kontuzji itp.

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!