Książki "Legia mistrzów" do wygrania w nowej klasyfikacji Wygraj Ligę

Nowość na rynku wydawniczym, książkę "Legia mistrzów" autorstwa Piotra Jagielskiego - można wygrać w nowej klasyfikacji konkursu Wygraj Ligę. Dziesięć najlepszych Drużyn klasyfikacji zdobędzie tą pozycję. To szansa dla Wszystkich Uczestników Wygraj Ligę, także dla tych, którzy jeszcze nie zaczęli lub dotąd nie szło im tak dobrze. W tej z klasyfikacji nie liczy się dotychczasowy wynik. Jak dołączyć? Sprawdź szczegóły.

Dołącz do Wygraj Ligę i Rywalizuj z Innymi

By punktować w 33. kolejce Ekstraklasy, stwórz Drużynę do piątku 22 kwietnia, do g.18.

Czym jest Wygraj Ligę i dlaczego warto dołączyć?

W Wygraj Ligę możesz poczuć się jak szef prawdziwego klubu, który na co dzień ma problemy z formą piłkarzy, ich kontuzjami, brakiem pieniędzy na transfery. Ale z drugiej strony po trafnych decyzjach możesz świętować osiągnięty na boisku sukces. Przeczytaj więcej .

Liga Specjalna 33-35

W 33. kolejce rusza nowa klasyfikacja w Wygraj Ligę. O jej rankingu będą decydować trzy kolejki Ekstraklasy - od 33. do 35. Suma wyników z tych kolejek utworzy ranking "Ligi Specjalnej 33-35".

Dziesięć najlepszych Drużyn zostanie nagrodzonych książką "Legia mistrzów" Piotra Jagielskiego .

Jak czytamy na stronie, gdzie można tę pozycję nabyć :

Osadzona na tle Warszawy połowy lat 90. XX wieku opowieść o drużynie piłkarskiej, która wywalczyła awans do elitarnych europejskich rozgrywek Ligi Mistrzów i biła się tam z herosami Anglii, Rosji, Norwegii i Grecji.

Choć to opowieść o drużynie piłkarskiej Legii Warszawa, która w 1995 r. wywalczyła awans do elitarnych europejskich rozgrywek Ligi Mistrzów, gdzie biła się z mistrzami Anglii, Rosji, Norwegii i Grecji, faktycznie jest to historia legii, zaciężnego wojska atletów, sprowadzonych do warszawskiego klubu, by zdobywać najwyższe cele, wygrywać mistrzostwa i puchary. Nie musieli się przyjaźnić, musieli razem pracować, choć tak bardzo się od siebie różnili. Wszystko to na tle Warszawy połowy lat 90., usiłującej równać do największych europejskich stolic, tak jak Legia usiłowała równać do najlepszych drużyn na kontynencie.

Co więcej, każda Drużyna, która dołączy do Ligi Specjalnej otrzyma (po zakończeniu kolejki) 1 "piłkę" - wirtualną walutę, którą można wymienić na dodatkowe funkcje w Konkursie .

W tej klasyfikacji nie liczy się dotychczasowy wynik , zatem to możliwość wygranej dla nowych Uczestników Wygraj Ligę, jak i tych, którzy do tej pory nie zdobyli wielu punktów.

By rywalizować w Lidze Specjalnej 33-35 zaloguj się na WygrajLige.sport.pl . Na stronie Twojej Drużyny pojawi się komunikat o starcie nowej rywalizacji.

Po przejściu na podstronę z listą dodatkowych klasyfikacji - wystarczy, że klikniesz "dołącz" i już mierzysz się z innymi Uczestnikami o nagrodę.

Dołączyć do tej klasyfikacji można tylko do startu 33. kolejki , w piątek 22 kwietnia, do godz.18.

To nie koniec!

Do końca tej edycji Wygraj Ligę uruchomimy podobne klasyfikacje, w których do wygrania będzie książka o tematyce piłkarskiej.

W każdej z tych klasyfikacji nie liczy się dotychczasowy wynik.

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!