Wygraj Ligę. Daniel Markiewicz: Ruch kadrowy

A nie mówiłem tydzień temu, żeby grać na Wawrzyniaka? No, właściwie to nie mówiłem. Ale kupiłem go do "Czułych Barbarzyńców", a ten odwdzięczył się najlepszym wynikiem kolejki spośród wszystkich moich piłkarzy.

Nowe Nagrody w Wygraj Ligę! Dołącz i Rywalizuj z Innymi

Niestety problem mojej drużyny polega na braku równowagi . Jak wyskoczy któryś z defensorów, to zatną się napastnicy. Jak odpalą ci ostatni, to obrona natrętnie ustawia się formacji S-I-T-O i łapie minusowe punkty.

Tym razem bez bramki cała trójka mojego napadu, bardzo kiepsko wypadła też pomoc (znów wyjątek zrobił Mak z Piasta, ale gliwiczanie też zrobili wyjątek, bo wygrali swój mecz).

Co z transferami? No cóż, nadal uważam, że skład jest co najmniej niezły i o wyniku zadecyduje tak zwana "dyspozycja dnia" (a w przypadku naszych ligowców - raczej niedyspozycja). Niemniej spróbuję znaleźć wroga dla Dobrego, czyli poszukam Lepszego. W roli Dobrego wystąpi dwójka z Ruchu: Maciej Iwański oraz Patryk Lipski. Dlaczego? Cóż, uznałem po prostu, że zespół, który do grupy mistrzowskiej zakwalifikował się jako najsłabszy spośród najlepszych, może mieć przed sobą, delikatnie mówiąc, nie najciekawsze perspektywy.

Z tego samego powodu w roli Lepszego widzę Rafała Wolskiego , który po powrocie do Polski robi karie... no, dobre wrażenie robi. Problem w tym, że podrożał nam ostatnio, wobec czego funduszy starcza mi jeszcze co najwyżej na Moriokę ze Śląska .

Na koniec opaska, która miała wrócić na Nikolicia, ale ten akurat był zajęty udzielaniem wywiadu na temat Jana Urbana, to kapitanem mianuję Wolskiego , którego Wisła gra u siebie z Górnikiem, a gdzie w tej lidze szukać punktów, jak nie u siebie z Górnikiem?

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!