Kamil Herman, Maciej Kopczyński: Wspólna Drużyna na 31. kolejkę Ekstraklasy

Eksperci Wygraj Ligę: Kamil Herman i Maciej Kopczyński w wiosennej edycji prowadzą wspólny zespół. Jak im poszło w 30. kolejce Ekstraklasy? Co planują na najbliższą - 31. kolejkę i dziesiątą odsłonę Wygraj Ligę?

Nowe Nagrody w Wygraj Ligę! Dołącz i Rywalizuj z Innymi

Przyszedł czas na podsumowanie 30. kolejki w wykonaniu wspólnej drużyny Macieja i Kamila - WyGrAjLiGoWcY. Drużyna nasza w tej kolejce zdobyła 73 punkty , co pozwoliło nam awansować z 1607. miejsca na 694. miejsce (awans aż o 913 miejsc!).

Nasza ekipa punktowała następująco : Zubas (8 pkt) - Maloca (7), Mójta (12) - Kapustka (2), Chmiel (7), F. Paixao (22)- kpt, Mak (5), Starzyński (3) - Nikolić (2), Cabrera (3), Ondrasek (2). Gdybyśmy jeszcze lepiej dopracowali skład nasz wynik byłby bardziej imponujący, gdyż na ławce rezerwowych został Hlosek (5) i Kędziora (6).

Na zbliżającą się 31 kolejkę zmiany dokona tylko prezes Kamil Herman. Sprzedaje B. Kapustkę a w jego miejsce sprowadza do naszego teamu R. Wolskiego . Liczymy na kolejną bramkę Wolskiego i dwucyfrową zdobycz punktową naszego nowego gracza . Oczywiście z ostatecznymi zmianami wstrzymamy się tuż przed rozpoczęciem kolejki w razie jakiejś nieprzewidzianej kontuzji itp.

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!