Nowa szansa na wygraną w Wygraj Ligę: Rusza Liga Sport.pl na ostatnie siedem kolejek Ekstraklasy

Jeżeli jeszcze nie zbudowałeś swojej drużyny w Wygraj Ligę albo dotąd nie udało Ci się jeszcze zdobyć wielu punktów... Nic straconego! W ostatnich siedmiu kolejkach edycji rozegramy Ligę Sport.pl z nagrodami pieniężnymi. W tej Klasyfikacji nie liczy się dotychczasowy wynik. Sprawdź jak zagrać!

Dołącz do Wygraj Ligę, zbuduj Drużynę i Wygrywaj

By punktować w 31. kolejce, stwórz Drużynę do piątku 15 kwietnia, do godz.18

Czym jest Wygraj Ligę i dlaczego warto dołączyć?

W Wygraj Ligę możesz poczuć się jak szef prawdziwego klubu, który na co dzień ma problemy z formą piłkarzy, ich kontuzjami, brakiem pieniędzy na transfery. Ale z drugiej strony po trafnych decyzjach możesz świętować osiągnięty na boisku sukces. Przeczytaj więcej .

Liga Sport.pl 31.-37. kolejka

W 31. kolejce rusza Liga Sport.pl - klasyfikacja na ostatnie siedem kolejek Ekstraklasy i wiosennej edycji Wygraj Ligę . Dołączając do ligi do startu 31. kolejki walczysz o nagrody przeznaczone dla Najlepszych Drużyn .

W tej klasyfikacji liczy się suma punktów Twojej Drużyny od 31. do 37. kolejki Ekstraklasy. Dotychczasowy wynik nie ma znaczenia .

Nagrody w Lidze Sport.pl:

Dla Zwycięzcy: 250 zł

2. miejsce: 150 zł

3. - 5. miejsce: po 100 zł

Jak dołączyć do ligi Sport.pl?

Zaloguj się na WygrajLige.sport.pl lub Załóż Drużynę jeżeli jeszcze jej nie masz. Na stronie Twojej Drużyny na zielonym pasku ukaże się informacja o lidze Sport.pl.

Lub przejdź na stronę piłki i w sekcji klasyfikacje znajdziesz Ligę Sport.pl.

Liga Sport.pl LIVE 31. kolejka

W 31. kolejce rozegramy także, jak co kolejkę, Ligę Specjalną Sport.pl LIVE , w której do wygrania jest książka "Barca vs. Real. Wrogowie, którzy nie mogą bez siebie żyć" .

Co więcej, każda Drużyna, która dołączy do Ligi Specjalnej otrzyma (po zakończeniu kolejki) 1 "piłkę" - wirtualną walutę, którą można wymienić na dodatkowe funkcje w Konkursie.

By rywalizować w Lidze Sport.pl LIVE zaloguj się na WygrajLige.sport.pl . Na stronie Twojej Drużyny pojawi się komunikat o starcie nowej rywalizacji. Wystarczy, że klikniesz "dołącz" i już mierzysz się z innymi Uczestnikami o nagrodę.

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!