Dołącz do Wygraj Ligę i walcz o książkę w 31. kolejce Ekstraklasy

Jeżeli jeszcze nie zbudowałeś swojej drużyny w Wygraj Ligę albo na starcie nie udało Ci się jeszcze zdobyć wielu punktów... Nic straconego! Wciąż możesz wygrywać. W 31. kolejce Ekstraklasy rywalizujemy w Lidze Specjalnej, w której do wygrania jest książka "Barca vs. Real. Wrogowie, którzy nie mogą bez siebie żyć".

Dołącz do Wygraj Ligę i Rywalizuj z Innymi

By punktować w 31. kolejce Ekstraklasy, stwórz Drużynę do piątku 15 kwietnia, do g.18.

Czym jest Wygraj Ligę i dlaczego warto dołączyć?

W Wygraj Ligę możesz poczuć się jak szef prawdziwego klubu, który na co dzień ma problemy z formą piłkarzy, ich kontuzjami, brakiem pieniędzy na transfery. Ale z drugiej strony po trafnych decyzjach możesz świętować osiągnięty na boisku sukces. Przeczytaj więcej .

Liga Sport.pl LIVE 31. kolejka

W 31. kolejce rozegramy Ligę Specjalną Sport.pl LIVE , w której do wygrania jest książka "Barca vs. Real. Wrogowie, którzy nie mogą bez siebie żyć" .

Co więcej, każda Drużyna, która dołączy do Ligi Specjalnej otrzyma (po zakończeniu kolejki) 1 "piłkę" - wirtualną walutę, którą można wymienić na dodatkowe funkcje w Konkursie .

By rywalizować w Lidze Sport.pl LIVE zaloguj się na WygrajLige.sport.pl . Na stronie Twojej Drużyny pojawi się komunikat o starcie nowej rywalizacji. Wystarczy, że klikniesz "dołącz" i już mierzysz się z innymi Uczestnikami o nagrodę.

To nie koniec!

Do końca edycji uruchomimy podobne ligi na każdą kolejkę, w których do wygrania będzie książka o tematyce piłkarskiej.

W 31. kolejce Ekstraklasy startuje także Liga Sport.pl z nagrodami gotówkowymi. Liga Sport.pl to klasyfikacja obejmująca punkty w ostatnich siedmiu kolejkach Ekstraklasy (31.-37.).

Nagrody w Lidze Sport.pl

Nagrody Dla zwycięzcy: 250 zł

Za zajęcie 2. miejsca: 150 zł

Za zajęcie miejsc od 3. do 5.: 100 zł

W każdej z tych klasyfikacji nie liczy się dotychczasowy wynik.

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!