Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wygraj Ligę. Daniel Markiewicz: Gram na Wawrzyniaka

Ta ostatnia niedziela, gola strzeli Cabrera - chciałoby się zanucić przed 30. kolejką Ekstraklasy. No, ale nie zanuci się, bo komplet ośmiu spotkań zostanie rozegrany w sobotę.

Nowe Nagrody w Wygraj Ligę! Dołącz i Rywalizuj z Innymi

Ciężar punktowania nie spoczywa już więc tylko na napastniku Korony, trzeba poszukać zdobyczy również w innych formacjach . Tym razem zdecyduję się na transfery , bo tydzień temu zagrałem bez zmian i wynik Czułych Barbarzyńców niebezpiecznie zbliżył się do ligowej średniej, a bycie ligową średnią to nie jest coś, co trenerzy lubią najbardziej.

A ostatnio było tak: zawiódł cały atak (trio NPC zdobyło całe siedem punktów, nie licząc opaski Nikolicia), zawiodła obrona, zawiódł Piast, choć akurat nie Mak, który przytargał aż 7 oczek (jak na porażkę zespołu 1:4 wynik indywidualny miał piękny), zawiódł Ruch. Nie zawiodło Zagłębie - całe szczęście, że niedawno kupiłem i Starzyńskiego, i Piątka.

Zadowolony z kierunku transferowego postanowiłem sięgnąć jeszcze po Todorovskiego . A skoro już wymieniam kiepsko spisującą się defensywę, to od razu biorę też Wawrzyniaka . Wczoraj Lechia odzyskała utracony punkt w tabeli, może jej obrońca odzyska młodość i zacznie grać jak Jordi Alba (lub chociaż Grzegorz Bronowicki z czasów występu przeciwko Cristiano Ronaldo).

Z zespołem żegnają się więc Konczkowski i Bogusławski, którym dziękuję za punkty, po które nie chciało im się schylić. Oby trzydziesta kolejka lżejszą im była niż dotychczasowe.

No i najważniejsze - nie zdradzałem się wcześniej, żeby nie ułatwiać sprawy rywalom, ale ogłaszam Alarm Opaskowy . Nikolicia z funkcji kapitana zwalnia chwilowo Cabrera. Bo jednak blisko ta niedziela.

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!

Więcej o: