Kamil Herman, Maciej Kopczyński: Wspólna Drużyna na 30. kolejkę Ekstraklasy

Eksperci Wygraj Ligę: Kamil Herman i Maciej Kopczyński w wiosennej edycji prowadzą wspólny zespół. Jak im poszło w 29. kolejce Ekstraklasy? Co planują na najbliższą - 30. kolejkę i dziewiątą odsłonę Wygraj Ligę?

Nowe Nagrody w Wygraj Ligę! Dołącz i Rywalizuj z Innymi

Przyszedł czas na kolejne podsumowanie drużyny WyGrAjLiGoWcY - wspólnej ekipy Macieja Kopczyńskiego i Kamila Hermana.

Drużyna WyGrAjLiGoWcY zdobyła w tej kolejce 45 pkt , wynik słabiutki. Zanotowaliśmy spadek w klasyfikacji generalnej. Byliśmy na 1417. miejscu, jesteśmy na 1607. pozycji. "Kogut myślał o niedzieli, a w sobotę łeb ucięli..." - to powiedzenie pasuje do naszych ostatnich decyzji transferowych. Już doliczaliśmy sobie w głowach punkty za Kapustkę i Jevticia którego nawet uczyniliśmy kapitanem, a tu "zonk".

Oto wyniki wszystkich naszych wybrańców:

M.Polacek - 4pkt, D.Cotra - 4pkt, A.Hlousek - 1pkt, T.Kędziora - 2pkt, F.Starzyński - 11pkt, B.Kapustka - 3pkt, D.Jevtić na kapitanie 4pkt, N.Nikolić - 2pkt, A.Cabrera - 3pkt, Z.Ondrasek - 9pkt, za M.Kucharczyka punktował z ławki F.Paxiao - 2pkt.

A mogło być tak pięknie... na ławce zostali E.Zubas - 10 pkt , A.Mójta - 16pkt ...

Na 30. kolejkę przygotowaliśmy następujące zmiany:

Prezes Kamil sprzedał D.Jevticia , w jego miejsce kupił M.Maka . W Lechu znowu plaga kontuzji, to może odbić się na wynikach zespołu i zawodników. Liczę, że Piast mający najlepszy bilans spotkań na własnym terenie w lidze, nastrzela bramek dziurawej obronie Jagiellonii, przy znaczącym udziale tego skutecznego pomocnika.

Prezes Maciej sprzedał M.Kucharczyka , a zakupił D.Chmiela . Podbeskidzie mające jeszcze szanse na awans do grupy mistrzowskiej podejmuje Termalicę. Chcąc odrabiać starty trzeba stawiać na mniej popularnych zawodników, a jego posiada tylko 4% prezesów.

Wybór kapitana na tą kolejkę nie był prosty . Kandydatów, którzy w teorii mogą nieźle zapunktować niemal tylu co chętnych w kolejce pod sklepem na parówki za czasów komuny. "Jak się powiedziało A, trzeba powiedzieć B"- znowu opaskę powierzamy F.Paxiao . Lechia gra mecz o grupę mistrzowską, Ruch jest w słabszej formie, osłabiony - liczymy na przebłysk geniuszu u Portugalczyka.

Z ostatecznymi zmianami wstrzymamy się do 17.00 wtedy pewnie poznamy już wyjściowe 11 w jakich wystąpią zespoły. Przypominamy że wszystkie mecze rozpoczynają się dzisiaj o 18.00 Jeżeli ktoś ma możliwość warto się upewnić czy nasi wybrańcy wyjdą w pierwszych składach.

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!