Nie masz Drużyny w Wygraj Ligę? Nowe Klasyfikacje i Szanse na Wygraną

Jeżeli jeszcze nie zbudowałeś swojej drużyny w Wygraj Ligę albo na starcie nie udało Ci się jeszcze zdobyć wielu punktów... Nic straconego! Wciąż możesz wygrywać. W 29. kolejce Ekstraklasy rywalizujemy w Lidze Specjalnej, w której do wygrania jest książka. W dwóch ostatnich kolejkach rundy zasadniczej warto powalczyć o jedną z trzech książek w dodatkowej lidze. Od 31. kolejki rusza Liga Sport.pl z nagrodami pieniężnymi. W każdej z klasyfikacji nie liczy się dotychczasowy wynik. Sprawdź szczegóły

Dołącz do Wygraj Ligę i Rywalizuj z Innymi

By punktować w 29. kolejce Ekstraklasy, stwórz Drużynę do piątku 1 kwietnia, do g.18.

Czym jest Wygraj Ligę i dlaczego warto dołączyć?

W Wygraj Ligę możesz poczuć się jak szef prawdziwego klubu, który na co dzień ma problemy z formą piłkarzy, ich kontuzjami, brakiem pieniędzy na transfery. Ale z drugiej strony po trafnych decyzjach możesz świętować osiągnięty na boisku sukces. Przeczytaj więcej .

Liga Sport.pl LIVE 29. kolejka

W 29. kolejce rozegramy Ligę Specjalną Sport.pl LIVE , w której do wygrania jest książka "George Best. Najlepszy. Autobiografia" .

Co więcej, każda Drużyna, która dołączy do Ligi Specjalnej otrzyma (po zakończeniu kolejki) 1 "piłkę" - wirtualną walutę, którą można wymienić na dodatkowe funkcje w Konkursie .

By rywalizować w Lidze Sport.pl LIVE zaloguj się na WygrajLige.sport.pl . Na stronie Twojej Drużyny pojawi się komunikat o starcie nowej rywalizacji. Wystarczy, że klikniesz "dołącz" i już mierzysz się z innymi Uczestnikami o nagrodę.

Liga Dwukolejkowa (29-30)

W ostatnich dwóch kolejkach rundy zasadniczej Ekstraklasy rozegramy Ligą Specjalną Dwukolejkową. Dla trzech najlepszych Drużyn w tych dwóch kolejkach (liczy się suma punktów) przewidzieliśmy nagrody książkowe:

Za 1. miejsce: "Barca vs. Real. Wrogowie, którzy nie mogą bez siebie żyć"

2. miejsce: "Messi. Biografia "

3. miejsce: "Ronaldo. Obsesja doskonałości "

By rywalizować w Lidze Dwukolejkowej zaloguj się na  WygrajLige.sport.pl . Na stronie Twojej Drużyny pojawi się komunikat o starcie nowej rywalizacji. Wystarczy, że klikniesz "dołącz" i już mierzysz się z innymi Uczestnikami o nagrodę.

To nie koniec!

Do końca edycji uruchomimy podobne ligi na każdą kolejkę, w których do wygrania będzie książka o tematyce piłkarskiej.

Po rundzie zasadniczej, w ostatnich siedmiu kolejkach (od 31. kolejki Ekstraklasy) rywalizować będziemy w Lidze Sport.pl , także z nagrodami gotówkowymi. Do Ligi Sport.pl można już dołączyć.

Nagrody w Lidze Sport.pl

Nagrody Dla zwycięzcy: 250 zł

Za zajęcie 2. miejsca: 150 zł

Za zajęcie miejsc od 3. do 5.: 100 zł

By rywalizować w Lidze Sport.pl zaloguj się na  WygrajLige.sport.pl . Przejdź na stronę "Piłki", w sekcji "Klasyfikacje" znajdziesz Ligę Sport.pl.

W każdej z tych klasyfikacji nie liczy się dotychczasowy wynik.

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!