Kamil Herman, Maciej Kopczyński: Wspólna Drużyna na 28. kolejkę Ekstraklasy

Eksperci Wygraj Ligę: Kamil Herman i Maciej Kopczyński w wiosennej edycji prowadzą wspólny zespół. Jak im poszło w 27. kolejce Ekstraklasy? Co planują na najbliższą - 28. kolejkę i szóstą odsłonę Wygraj Ligę?

Nowe Nagrody w Wygraj Ligę! Dołącz i Rywalizuj z Innymi

Przyszedł czas na kolejne podsumowanie drużyny WyGrAjLiGoWcY - wspólnej ekipy Macieja Kopczyńskiego i Kamila Hermana.

Drużyna WyGrAjLiGoWcY zdobyła w 27, kolejce 46 punktów . Mimo, że nie był to zły wynik, zanotowaliśmy minimalny spadek w klasyfikacji generalnej. Byliśmy na 1184. miejscu, jesteśmy na 1237. pozycji.

"Z dużej chmury mały deszcz" - to powiedzenie idealnie pasuje do tego jak nam się udały transfery Cotry i Flavio Paixao. Obaj zagrali wyjątkowo ofensywnie, ich zespoły przeważały, jednak w sumie zdobyli razem tylko 5pkt...

Oto wyniki wszystkich naszych wybrańców:

M.Polacek - 2pkt, M.Maloca - 2pkt, D.Cotra - 2pkt, A.Hlousek - 3pkt, M.Kucharczyk - 3pkt, F.Paixao - 3pkt, P.Misak - 1pkt, F.Starzyński na kapitanie - 8pkt, N.Nikolić - 5pkt, A.Cabrera - 11pkt, Z.Ondrasek - 6pkt.

Zakończyły się eliminacje do Pucharu Wygraj Ligę, dla nas pomyślnie . 104 punkty pozwoliły zająć dopiero 874. miejsce, jednak na tym etapie zagramy już według zasady przegrywający odpada. Każda z 1024 drużyn ma więc takie same szanse na końcowy sukces.

W 1/512 trafiliśmy na zespół Kispest Honved , 352. zespół klasyfikacji generalnej. Życzymy prezesowi powodzenia i niech wygra lepszy!

Na 28. kolejkę przygotowaliśmy następujące zmiany:

Prezes Kamil sprzedał Bonina , w jego miejsce kupił Chmiela . Podbeskidzie walczące o czołową ósemkę podejmuje ostatni w tabeli Górnik Zabrze. To z pewnością są sprzyjające warunki do zdobywania bramek, ewentualnie asyst.

Prezes Maciej sprzedał Budziłka , w jego miejsce kupił Zubasa . Bramkarz Lechii od kiedy utracił miejsce w pierwszym składzie stał się dla nas nieprzydatny. Liczę na czyste konto bramkarza Podbeskidzia z wyjątkowo słabo w ofensywie prezentującym się zespołem Zabrzan.

Wybór kapitana na tą kolejkę nie był prosty . Byliśmy jednak zgodni co do tego, że będąc na miejscu +1200 klasyfikacji generalnej nie możemy sobie pozwolić na wybór zawodnika, którego wskazuje co trzeci prezes. My musimy teraz gonić, czyli ryzykować. Flavio Paixao to zawodnik który równie dobrze zmarnuje kilka dogodnych sytuacji, co je wykorzysta. Oby tym razem był skuteczniejszy niż z Górnikiem Zabrze.

Z ostatecznymi zmianami wstrzymamy się do piątku, gdyż może pojawić się jakaś wzmianka o kontuzji któregoś z naszych graczy.

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!