Wygraj Ligę. Daniel Markiewicz: Trzeci Rudnevs

"Wreszcie udana kolejka" - powiedzieli po wreszcie udanej kolejce piłkarze Czułych Barbarzyńców. "Ale za kilka dni znowu trzeba grać" - odpowiedziało stadionowe echo.

Nowe Nagrody w Wygraj Ligę! Dołącz i Rywalizuj z Innymi

Jak trzeba, to trzeba, wcześniej jednak należy przeprowadzić analizę, wyciągnąć odpowiednie wnioski i... No dobra, wcześniej wypada po prostu wspomnieć, że wynik drużyny "wisiał" tym razem na Patryku Lipskim , który wyskoczył jak Rumak z pudełka i poprowadzi Śląsk... Wróć! Poprowadził Ruch do wyjazdowego zwycięstwa z Pogonią. Trzynaście punktów pomocnika uratowało ogólnie dość mizerną pomoc, w której Starzyński, Iwański, Pawłowski oraz Mak w sumie uzbierali cztery oczka mniej od Lipskiego.

Dobrym rozwiązaniem okazał się tym razem legijny atak , zakupiony przed ostatnią kolejką Prijović skończył mecz z golem, Nikolić dodał do tego asystę. No i jeszcze Demjan , który dołożył... 20 minut, ale może to pozwoli mu się zregenerować i dla odmiany teraz zagra ich więcej.

Najsłabiej tym razem było w tyłach, gdzie niestety ciągle mam Pawełka, ale defensywę zostawię na razie w spokoju, tym bardziej, ze mam szczwany plan na transfery w przodzie.

Świetny mecz w Pogoni zagrał ostatnio Akahoshi , co pozwala mieć nadzieję, że kosztujący ledwie milion pomocnik wybiegnie na boisko również przeciwko Zagłębiu. Kupuję go w miejsce Pawłowskiego, co pozwala mi zaoszczędzić pieniądze na napastnika. Że Demjan miał się regenerować? A co lepiej regeneruje, jak trybuny? Za niego przychodzi Cabrera z Korony , bo tak sobie myślę, że gdyby snajper okazał się trzecim Rudnevsem (drugim Rudnevsem był dla mnie Rakels), którego nie kupię i potem będę w tym paskudnym postanowieniu tkwił jak Górnik na dnie tabeli, to zrobiłoby mi się przykro. A żaden trener nie lubi, gdy mu przykro.

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!