Wygraj Ligę: Komunikat w sprawie przełożonych meczów Korona - Wisła oraz Piast - Śląsk z 25. kolejki Ekstraklasy

Mecze 25. kolejki Ekstraklasy Korona Kielce - Wisła Kraków oraz Piast Gliwice - Śląsk Wrocław zostały przełożone na wtorek 8 marca na godz.18. W związku z tym podjęliśmy decyzję w sprawie punktów piłkarzy z tego meczu.

Mecz Korona - Wisła oraz Piast - Śląsk zostały przełożone na 8 marca (wtorek) na godz.18, tj. między 26. a 27. kolejką Ekstraklasy.

W związku z tym:

Punkty piłkarzy z tych meczów zostaną doliczone po ich rozegraniu do 25. kolejki do wszystkich klasyfikacji z wyjątkiem części pucharów lig prywatnych.

Co to oznacza:

1. Do czasu rozegrania tych meczów punkty z 25. kolejki są niepełne. Za piłkarzy Korony, Wisły, Piasta i Śląska mogą, po zakończeniu kolejki a przed rozegraniem tych meczu - punktować rezerwowi.

Po ich rozegraniu punkty Drużyn mających piłkarzy tych zespołów zostaną zaktualizowane (dotyczy piłkarzy będących w składach Drużyn Wygraj Ligę w 25. kolejce) a przeliczone będą klasyfikacje kolejki (m.in. Liga Sport.pl LIVE) i klasyfikacje generalne (w tym ligi prywatne).

2. Jednocześnie punkty Drużyn Wygraj Ligę biorących udział w rozgrywkach pucharów lig prywatnych , które w 25. kolejce rozgrywają drugą kolejkę eliminacji lub już są po eliminacjach, w rundzie rozegranej w 25. kolejce nie będą uwzględniały punktów piłkarzy meczu Korona - Wisła oraz Piast - Śląsk.

Za nich mogą punktować rezerwowi.

Dlaczego? Mecze zostaną rozegrane po 26. kolejce. Doliczenie punktów z tych meczów jak w punkcie 1. mogłoby spowodować przetasowania w rozstrzygnięciach, co utrudniłoby udział w tych rozgrywkach (zmiana par pucharowych) i wprowadzało zamieszanie.

Zespół Wygraj Ligę