Wygraj Ligę po 23. kolejce Ekstraklasy. Cabrera z 17 punktami

Za nami 23. kolejka Ekstraklasy i 2. kolejka rywalizacji w konkursie Wygraj Ligę. W przeciwieństwie do 22. kolejki, dla wielu Prezesów była to trudna kolejka, w której faworyci zawiedli. Najlepsza Drużyna uzyskała 79 punktów. Wciąż najpopularniejszych piłkarzem wśród Prezesów Wygraj Ligę jest Nemanja Nikolić z Legii Warszawa.

Nowa Edycja Wygraj Ligę! Dołącz i Rywalizuj z Innymi

W DreamTeamie kolejki (zestawienie najlepiej punktujących piłkarzy w kolejce, z zastrzeżeniem maksymalnie trzech piłkarzy z jednego klubu) znaleźli się piłkarze pięciu klubów. Dość niespodziewanie aż trzech z Podbeskidzia Bielsko-Biała. Prezentacja Jedenastki 23. kolejki Ekstraklasy w punktacji Wygraj Ligę w wideo powyżej.

Co ciekawe, wartość jedenastu piłkarzy tworzących DreamTeam 23. kolejki wynosiła zaledwie 19,6 mln.

Najlepszy piłkarzem został Airam Cabrera . Hiszpan zdobył aż 17 punktów, co jest najlepszym wynikiem tej edycji Wygraj Ligę. Na wynik złożyły się trzy strzelone bramki (12 punktów), bonus strzałów celnych (1 punkt), zwycięstwo (1 punkt), gra ofensywna - zwycięstwo dwoma bramkami (1 punkt) oraz występ od 1. minuty (2 punkty).

Cabrera na starcie 23. kolejki był w 6% Drużyn Wygraj Ligę. Tylko 36 Prezesów ustawiło go jako kapitana (punktował podwójnie).

Wciąż najpopularniejszym piłkarzem jest Nemanja Nikolić . Obecny jest w 61% wszystkich Drużyn Wygraj Ligę. W 23. kolejce 64% Drużyn posiadających napastnika Legii ustawiło go kapitanem. Oznacza to, że 39% wszystkich Drużyn Wygraj Ligę jako kapitana miało Nikolica. Węgier zdobył 5 punktów.

W 23. kolejce po raz pierwszy zmieniły się wartości piłkarzy . Na podstawie danych o transferach pomiędzy 22. a 23. kolejką wartość wzrosła dwudziestu najczęściej kupowanych a spadła - dwudziestu najczęściej sprzedawanym piłkarzom.

Przeczytaj: Jak wygląda rynek transferowy w Wygraj Ligę .

Jeden z najczęściej sprzedawanyc h piłkarzy, Robert Demjan z Podbeskidzia - uzyskał 8 punktów w kolejce (strzelona bramka). Wcześniej jego wartość spadła z 1,9 do 1,8 mln.

Najlepszy piłkarz 23. kolejki, Airam Cabrera został pozyskany przez 566 Drużyn a sprzedany przez 31 Prezesów przed kolejką. Jego wartość wzrosła z 1,7 do 1,8 mln.

Z kolei najczęściej kupowanym piłkarzem był Szymon Pawłowski . Pozyskało go blisko 2,3 tys. Drużyn w Wygraj Ligę. Sprzedał zaledwie... jeden Prezes. Jego wartość wzrosła z 2,9 do 3,2 mln. Pawłowski zdobył w 23. kolejce.. 1 punkt.

Najlepszy wynik w 23. kolejce uzyskała drużyna Barbakan Kraków , która zdobyła 79 punktów . W składzie zwycięzcy obok Cabrery znalazło się trzech piłkarzy Ruchu Chorzów. Kamil Mazek, Paweł Oleksy i Michał Koj zdobyli łącznie 32 punkty. Zwycięski skład poniżej:

Zwycięzca 23. kolejki Ekstraklasy w Wygraj LigęZwycięzca 23. kolejki Ekstraklasy w Wygraj Ligę Wygraj Ligę

W wiosennej edycji Wygraj Ligę rywalizują z nami piłkarze z Ekstraklasy i nie tylko. W szranki z Prezesami Wygraj Ligę stanęli Sebastian Mila, Patryk Lipski, Bartosz Kapustka, Jakub Rzeźniczak i Tomasz Hołota , a także Mateusz Klich i Marcin Krzywicki .

W 23. kolejce najlepszy okazał się Bartosz Kapustka , który zdobył 66 punktów. Jednym z Jego transferów był Airam Cabrera. To był najlepszy ruch piłkarza Cracovii. Dzięki wygranej Kapustka utrzymał pozycję lidera w tej klasyfikacji.

Co ciekawe Kapustka jest 14. w klasyfikacji generalnej Wygraj Ligę!

Na 3. miejsce w lidze wskoczył Patryk Lipski , który w składzie obok siebie ma również Kamila Mazka (10 punktów) i Martina Konczkowskiego (7 pkt).

Liga Piłkarzy w Wygraj Ligę po 23. kolejce EkstraklasyLiga Piłkarzy w Wygraj Ligę po 23. kolejce Ekstraklasy Wygraj Ligę

Z każdym z piłkarzy można rywalizować dołączając do lig prywatnych lub wyzywając na pojedynki .

Sebastian Mila wygrał tylko trzy pojedynki, jeden remisując i ulegając sześciu Prezesom Wygraj Ligę.

Patryk Lipski rozegrał dwa pojedynki, jeden wygrał, drugi przegrał.

Bartosz Kapustka ponownie nie dał szans rywalom, wygrywając wszystkie 10 pojedynków.

Jakub Rzeźniczak pokonał wszystkich siedmiu rywali.

Mateusz Klich wygrał pięć z siedmiu pojedynków.

Tomasz Hołota uległ w swoich pięciu pojedynkach.

Marcin Krzywicki przegrał dwa pojedynki.

Liczby 23. kolejki Ekstraklasy według Wygraj Ligę

79 - tyle punktów zdobyła najlepsza Drużyna w kolejce.

61 - w 61% spośród wszystkich Drużyn Wygraj Ligę znajdował się Nemanja Nikolić. Napastnik Legii jest najpopularniejszym piłkarzem. W 23. kolejce zdobył 5 punktów.

36 - tyle Drużyn miało w 23. kolejce Airama Cabrerę w roli kapitana (podwójnie liczone punkty)

20 - tylu piłkarzom wartość wzrosła i tylu - wartość spadła.

19,6 - tyle w sumie byli warci (w mln) piłkarze Dream Teamu 23. kolejki przed kolejką.

17 - tyle punktów zdobył Airam Cabrera, najlepszy piłkarz 23. kolejki Ekstraklasy

Jak dołączyć do Wygraj Ligę? Zobacz

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.