Rynek transferowy w Wygraj Ligę. Jak zwiększyć budżet klubu i kiedy zmienia się wartość piłkarzy?

Dysponując ograniczonym budżetem, nie zawsze stać nas na zakup upatrzonego piłkarza do drużyny w Wygraj Ligę. Z pomocą przychodzą sponsorzy, którzy w zamian za dobry wynik mogą zwiększyć fundusze na transfery. Jak z nich skorzystać? Jak wygląda rynek transferowy w Wygraj Ligę? Przeczytaj krótki poradnik.

Nowa Edycja Wygraj Ligę! Dołącz i Rywalizuj z Innymi

Okno transferowe i zmiany wartości piłkarzy

W Wygraj Ligę przed każdą kolejką możemy dokonywać transferów i zmian w składzie. Okno transferowe na daną kolejkę jest otwierane kilka godzin po rozpoczęciu poprzedniej kolejki (najczęściej w piątkowy późny wieczór) i trwa do rozpoczęcia pierwszego meczu danej kolejki.

W każdym oknie dysponujemy dwoma "darmowymi" transferami. Innymi słowy, dwa transfery nic nas nie kosztują, bo za trzeci i każdy kolejny jest pobierana prowizja w wysokości 4 punktów odejmowanych od wyniku naszej drużyny.

Raz w edycji można uniknąć tej prowizji, wykorzystując funkcję darmowych transferów .

Zmiany wartości piłkarzy

Ważnym elementem rynku transferowego Wygraj Ligę są zmiany wartości piłkarzy. Uzależnione są one od popytu na danego zawodnika. Ci najczęściej kupowani stają się drożsi, ci często sprzedawani - tanieją.

Zmiana cen następuje w momencie zamknięcia danego okna transferowego na podstawie danych o ruchach transferowych z tego okna.

Jak pozyskać sponsora w Wygraj Ligę?

W Wygraj Ligę każdy z czterech sponsorów może przekazać 1 lub 2 mln złotych do budżetu klubu . By pozyskać fundusze od sponsora, musimy jednak osiągnąć odpowiedni wynik. Informacje o sponsorach możemy znaleźć nad składem swojej drużyny:

Sponsorzy w Wygraj LigęSponsorzy w Wygraj Ligę Wygraj Ligę

Pierwszy ze sponsorów może przekazać 1 mln, gdy drużyna zdobędzie co najmniej 20 punktów. Czasem warto poczekać, aż nasza drużyna poprawi wynik. Ten sam sponsor da nam 2 mln za zdobycie co najmniej 40 punktów.

Uwaga: od jednego sponsora można pozyskać tylko jedną z transz (1 lub 2 mln).

Sponsorzy w Wygraj LigęSponsorzy w Wygraj Ligę Wygraj Ligę

By skorzystać z funkcji sponsora należy posiadać piłki - wirtualną walutę w Wygraj Ligę. Na starcie każda Drużyna posiada zestaw 15 piłek. W trakcie trwania zabawy można zwiększać tę pulę poprzez aktywność w konkursie.

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!

Więcej o: