Zbuduj Drużynę i Wygraj Ligę. To przyda się na starcie!

W piątek 12 lutego wznawia rozgrywki Ekstraklasa. Wraz z rundą wiosenną rozgrywek po raz kolejny zapraszamy wszystkich do rywalizacji w Wygraj Ligę - najstarszym internetowym konkursie fantasy opartym na zawodnikach z Ekstraklasy. Co warto wiedzieć przed startem nowej edycji?

Startuje Nowa Edycja Wygraj Ligę! Dołącz i Rywalizuj z Innymi

Czym jest Wygraj Ligę i dlaczego warto dołączyć?

W Wygraj Ligę możesz poczuć się jak szef prawdziwego klubu, który na co dzień ma problemy z formą piłkarzy, ich kontuzjami, brakiem pieniędzy na transfery. Ale z drugiej strony po trafnych decyzjach możesz świętować osiągnięty na boisku sukces. Przeczytaj więcej .

Co rundę w Wygraj Ligę rywalizuje tysiące Prezesów, których Drużyny walczą nie tylko o główną nagrodę, ale także w ligach prywatnych i dodatkowych klasyfikacjach. Podejmij Wyzwanie!

Dla początkujących

Jeżeli bawisz się z nami pierwszy raz, zajrzyj do poradnika opisującego, jak dołączyć do Wygraj Ligę i stworzyć Swoją Drużynę.

Co nowego w wiosennej edycji?

W startującej właśnie edycji pojawiło się kilka nowości. Są również elementy, które wyróżniają Wygraj Ligę i są cenione przez dotychczasowych Prezesów. Zobacz listę .

Rywalizuj z Gwiazdami Ekstraklasy!

Do Wygraj Ligę dołączyli piłkarze znani z ekstraklasowych boisk: Sebastian Mila , Patryk Lipski , Bartosz Kapustka , Jakub Rzeźniczak i Tomasz Hołota . W zabawie uczestniczyć będą także Mateusz Klich i Marcin Krzywicki .

Każdy zbudował własną Drużynę, założył ligę prywatną i chętnie podejmie wyzwanie! Zobacz drużyny Piłkarzy .

By dołączyć do ligi , zaloguj się na Wygraj Ligę, przejdź do zakładki Moje Ligi , wybierz ligę Zamkniętą i podaj kod dostępu .

Sebastian Mila: 73bed013

Patryk Lipski: 058c2458

Bartosz Kapustka: 1e8a1488

Jakub Rzeźniczak: 9788c582

Tomasz Hołota: 49911c25

Mateusz Klich: 07765ab1

Marcin Krzywicki: 7195cd93

By wyzwać Drużynę Piłkarza, zaloguj się na Wygraj Ligę, przejdź do zakładki Wyzwania , wybierz Szukaj Drużyn i wpisz nazwę drużyny piłkarza ( zobacz drużyny piłkarzy ).

Jak tworzyć Drużynę?

Mając ograniczony budżet, nie można zbudować drużyny składającej się z samych gwiazd. Jakie strategie tworzenia zespołu w takim razie przyjąć? Zajrzyj do artykułu " Gdzie szukać podpowiedzi ", który prezentuje listę miejsc, gdzie znajdują się porady.

Przed startem nowej edycji Wygraj Ligę, Mateusz Rynans , ekspert Wygraj Ligę, który zajął trzecie miejsce w poprzednich rozgrywkach - analizuje wszystkie kluby Ekstraklasy . To świetna pozycja dla każdego, kto szuka podpowiedzi.

Jak tworzą Drużyny Inni?

Kamil Herman i Maciej Kopczyński , znani z podpowiedzi w poprzednich edycjach - przygotowali opis swojej wspólnej Drużyny. Kogo pozyskali do składu, z kogo musieli zrezygnować?

Daniel Markiewicz słusznie zauważa, że "brak Nemanji Nikolicia praktycznie przekreśla jakiekolwiek szanse zespołu. Doszło do sytuacji takiej, jak swego czasu z Rudnevsem - "do przodu" byli wszyscy ci, którzy mieli utalentowanego snajpera w składzie, a walka toczyła się o to, jak wykorzystuje się pozostałe fundusze." Przeczytaj opis Jego Drużyny .

Lubisz wyzwania? W Wygraj Ligę wśród wielu lig prywatnych są także wyjątkowe. Wygraj Ligę Under2M to liga, w której mierzą się Drużyny, które "kupiły" piłkarzy do maksymalnej wartość 2 milionów każdy. Zobacz jaką Drużynę stworzył Administrator Ligi .

Chcesz być na bieżąco?

Zaglądaj na naszą stronę na Facebooku i śledź nas na Twitterze !

Zostań Prezesem i zbuduj Własną Drużynę!

źródło: Okazje.info

Więcej o: