Zmierz się z gwiazdami Ekstraklasy w Wygraj Ligę!

Do rywalizacji w wiosennej edycji Wygraj Ligę dołączyli piłkarze. Rywalizować w konkursie będą zawodnicy Ekstraklasy: Sebastian Mila, Patryk Lipski, Bartosz Kapustka, Jakub Rzeźniczak i Tomasz Hołota, a także Mateusz Klich i Marcin Krzywicki. Każdy stworzył Drużynę w Wygraj Ligę i zaprasza do rywalizacji w swojej lidze i pojedynkach. Zmierz się z nimi!

Startuje Nowa Edycja Wygraj Ligę! Dołącz i Rywalizuj z Innymi

Czym jest Wygraj Ligę?

Wygraj Ligę to internetowy konkurs z serii piłkarskich fantasy, w którym wcielając się w rolę Prezesa Klubu, budujesz zespół z piłkarzy Ekstraklasy. W Wygraj Ligę możesz poczuć się jak szef prawdziwego klubu, który na co dzień ma problemy z formą piłkarzy, ich kontuzjami, brakiem pieniędzy na transfery. Ale z drugiej strony po trafnych decyzjach możesz świętować osiągnięty na boisku sukces. Przeczytaj więcej .

Dołącz do Ligi Prywatnej Piłkarzy

W Wygraj Ligę każdy może rywalizować również w ligach prywatnych. Piłkarze zapraszają do rywalizacji w swojej lidze. By dołączyć do ligi, zaloguj się na Wygraj Ligę, przejdź do zakładki Moje Ligi , wybierz ligę Zamkniętą i podaj kod dostępu .

Wyzwij Piłkarza na Pojedynek!

W Wygraj Ligę każdy Prezes może  wyzwać innego na pojedynek i zmierzyć się w bezpośrednim meczu w najbliższej kolejce. Każdy piłkarz w miarę możliwości przyjmie 10 pojedynków na każdą kolejkę.

Jak wyzwać Drużynę? Zaloguj się na Wygraj Ligę, przejdź do zakładki Wyzwania , wybierz Szukaj Drużyn i wpisz nazwę drużyny.

Jako pierwszy do Wygraj Ligę dołączył Sebastian Mila .

By dołączyć do Jego ligi, wpisz kod: 73bed013.

Wyzwij: "Drużyna Sebastiana Mili"

W składzie nie mogło zabraknąć... Sebastiana Mili. Obok niego, z gdańskiej Lechii Adam Buksa i Jakub Wawrzyniak.  Więcej piłkarzy Lechii wybrać nie mógł - w Wygraj Ligę obowiązuje limit trzech piłkarzy z jednego klubu.

W ataku musiało znaleźć się miejsce dla Nemanji Nikolica. To najlepiej punktujący w Wygraj Ligę piłkarz jesieni (155 punktów!) i jednocześnie najdroższy. Przy początkowym budżecie 25 milionów wirtualnych złotych, napastnik Legii kosztuje aż 3,6 mln.

Wygraj LigęWygraj Ligę Wygraj Ligę

Drugim wzmocnieniem Drużyny Sport.pl w Wygraj Ligę był Patryk Lipski .

Dołącz do Jego ligi, kod: 058c2458

Wyzwij: Drużyna Patryka Lipskiego

W składzie Lipskiego obok niego znaleźli się Kamil Mazek i Martin Konczkowski z Ruchu Chorzów. Lipski nie postawił na Nikolica, wprowadzając do ataku Zwolińskiego z Pogoni Szczecin i Nielsea z Lecha Poznań.

Drużyna Patryka LipskiegoDrużyna Patryka Lipskiego Wygraj Ligę

Jako trzeci do Zespołu wszedł Mateusz Klich .

Dołącz do ligi, kod: 07765ab1

Wyzwij: Drużyna Mateusza Klicha

Klich wciąż buduje swój Zespół.

Szeregi Drużyny Sport.pl w Wygraj Ligę zasilił także Bartosz Kapustka .

Dołącz do ligi: 1e8a1488

Wyzwij: Drużyna Bartosza Kapustki

Do rywalizacji w Wygraj Ligę wszedł również Jakub Rzeźniczak .

Dołącz do ligi: 9788c582

Wyzwij: Rzeźniki

Rzeźniczak nie wystawił siebie w swojej Drużynie. W składzie znalazł miejsce dla trzech legionistów: Hlouska, Kucharczyka oraz Prijovica.

Drużyna Jakuba Rzeźniczaka na 22. kolejkę EkstraklasyDrużyna Jakuba Rzeźniczaka na 22. kolejkę Ekstraklasy Wygraj Ligę

Kolejnym wzmocnieniem Drużyny Sport.pl w Wygraj Ligę jest Tomasz Hołota .

Dołącz do ligi: 49911c25

Wyzwij: Drużyna Tomasza Hołoty

Tomasz Hołota obok siebie wystawił Mariusza Pawełka i Kamila Bilińskiego ze Śląska Wrocław. Nie zabrakło Nemanji Nikolica.

Drużyna Tomasza Hołoty w Wygraj LigęDrużyna Tomasza Hołoty w Wygraj Ligę Wygraj Ligę

Jako przedostatni do Wygraj Ligę dołączył Marcin Krzywicki.

Dołącz do Ligi Krzywego: 7195cd93

Wyzwij: Drużyna Marcina Krzywickiego

W składzie Krzywickiego znaleźli się nowi zawodnicy Ekstraklasy: Ryota Morioka ze Śląska Wrocław oraz Adam Gyurcso z Pogoni Szczecin. W bramce Radosław Janukiewicz z Górnika Zabrze.

Drużyna Marcina Krzywickiego na 22. kolejkę EkstraklasyDrużyna Marcina Krzywickiego na 22. kolejkę Ekstraklasy Wygraj Ligę

Jako ostatni do Wygraj Ligę dołączył Filip Burkhardt.

Dołącz do Ligi Burego: 6520ecb7

Wyzwij: BuryTeam25

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!

Więcej o: