Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kolejny transfer! Jakub Rzeźniczak dołącza do Wygraj Ligę

To już oficjalne. Po Sebastianie Mili, Patryku Lipskim, Mateuszu Klichu i Bartoszu Kapustce, drużynę Sport.pl w Wygraj Ligę wzmacnia Jakub Rzeźniczak. Piłkarz Legii zbudował już swoją drużynę w konkursie i zaprasza do rywalizacji. Możesz dołączyć do prywatnej ligi Rzeźniczaka bądź wyzwać Jego drużynę na pojedynek!

Czym jest Wygraj Ligę?

Wygraj Ligę to internetowy konkurs z serii piłkarskich fantasy, w którym wcielając się w rolę Prezesa Klubu, budujesz zespół z piłkarzy Ekstraklasy. W Wygraj Ligę możesz poczuć się jak szef prawdziwego klubu, który na co dzień ma problemy z formą piłkarzy, ich kontuzjami, brakiem pieniędzy na transfery. Ale z drugiej strony po trafnych decyzjach możesz świętować osiągnięty na boisku sukces. Przeczytaj więcej .

W Wygraj Ligę rywalizują tysiące Prezesów. W wiosennej edycji do rywalizacji dołączył już Sebastian Mila , w szranki stanął również Patryk Lipski , wyzwanie podjął Mateusz Klich oraz Bartosz Kapustka . Dołącza do nich Jakub Rzeźniczak .

Dołącz do Ligi Jakuba Rzeźniczaka

W Wygraj Ligę każdy może rywalizować w ligach prywatnych. Jakub Rzeźniczak zachęca do rywalizacji w Jego lidze. By dołączyć do ligi, zaloguj się na Wygraj Ligę, przejdź do zakładki Moje Ligi , wybierz ligę Zamkniętą i podaj kod dostępu : 9788c582

Wyzwij Jakuba Rzeźniczaka na Pojedynek!

To, co wyróżnia Wygraj Ligę to Wyzwania. Każdy Prezes może wyzwać innego na pojedynek i zmierzyć się w bezpośrednim pojedynku najbliższej kolejce. Rzeźniczak co kolejkę przyjmie maksymalną dostępną ilość dziesięciu pojedynków .

Jak wyzwać Jego Drużynę? Zaloguj się na Wygraj Ligę, przejdź do zakładki Wyzwania , wybierz Szukaj Drużyn i wpisz "Rzeźniki".

Więcej o wyzwaniach w tym artykule .

Drużyna Jakuba Rzeźniczaka

Rzeźniczak wciąż buduje swoją Drużynę. By punktować od początku, musi to zrobić przed startem pierwszego meczu rundy wiosennej (piątek, 12 lutego, godz.18). Czekamy!

A Ty już masz Drużynę? Zapraszamy na nasz Facebookowy profil , gdzie publikujemy nadesłane składy.

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!

Więcej o: