Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oficjalnie. Patryk Lipski dołącza do Wygraj Ligę

Drużyna Sport.pl wzmacnia się. Po Sebastianie Mili, do konkursu Wygraj Ligę dołącza wschodząca gwiazda Ekstraklasy - Patryk Lipski. Pomocnik Ruchu zasila szeregi piłkarzy rywalizujących w Wygraj Ligę. Lipski założył już drużynę w konkursie i zaprasza do rywalizacji. Możesz dołączyć do prywatnej ligi Patryka Lipskiego bądź wyzwać Jego drużynę na pojedynek!

Czym jest Wygraj Ligę?

Wygraj Ligę to internetowy konkurs z serii piłkarskich fantasy, w którym wcielając się w rolę Prezesa Klubu, budujesz zespół z piłkarzy Ekstraklasy. W Wygraj Ligę możesz poczuć się jak szef prawdziwego klubu, który na co dzień ma problemy z formą piłkarzy, ich kontuzjami, brakiem pieniędzy na transfery. Ale z drugiej strony po trafnych decyzjach możesz świętować osiągnięty na boisku sukces. Przeczytaj więcej .

W Wygraj Ligę rywalizują tysiące Prezesów. W wiosennej edycji do rywalizacji dołączył już Sebastian Mila , w szranki staje również Patryk Lipski .

Dołącz do Ligi Patryka Lipskiego

W Wygraj Ligę każdy może rywalizować również w ligach prywatnych. Patryk Lipski zaprasza do rywalizacji we własnej. By dołączyć do Jego ligi, zaloguj się na Wygraj Ligę, przejdź do zakładki Moje Ligi , wybierz ligę Zamkniętą i podaj kod dostępu : 058c2458

Wyzwij Patryka Lipskiego na Pojedynek!

To, co wyróżnia Wygraj Ligę to Wyzwania. Każdy Prezes posiadający Drużynę może wyzwać innego na pojedynek i zmierzyć się w bezpośrednim meczu w najbliższej kolejce. Patryk Lipski przyjmie maksymalną dostępną ilość dziesięciu pojedynków na każdą kolejkę .

Jak wyzwać Drużynę Lipskiego? Zaloguj się na Wygraj Ligę, przejdź do zakładki Wyzwania , wybierz Szukaj Drużyn i wpisz "Drużyna Patryka Lipskiego".

Więcej o wyzwaniach w tym artykule .

Drużyna Patryka Lipskiego

Pomocnik Ruchu Chorzów nie zdradził nam jeszcze swojego zestawienia. Ma to zrobić przed startem pierwszego meczu rundy wiosennej (piątek, 12 lutego, godz.18). Czekamy!

A Ty już masz Drużynę? Zapraszamy na nasz Facebookowy profil , gdzie publikujemy nadesłane składy.

Zostań Prezesem i zbuduj Swoją Drużynę w Ekstraklasie!

Więcej o: