Wygraj Ligę. Co nowego w wiosennej edycji?

12 lutego wznawia rozgrywki Ekstraklasa. Wraz z rundą wiosenną rozgrywek po raz kolejny zapraszamy wszystkich do rywalizacji w "Wygraj Ligę" - internetowym konkursie z serii piłkarskich fantasy. Każdy może poczuć się jak Prezes i stworzyć własną Drużynę z piłkarzy Ekstraklasy. Co nowego wiosennej edycji?

Startuje Nowa Edycja Wygraj Ligę! Dołącz i Rywalizuj z Innymi

Na start nowej edycji Wygraj Ligę wprowadziliśmy zmiany:

Zmiana w punktacji: asysta przy bramce samobójczej.

By uatrakcyjnić punktację i odpowiedzieć na głosy Prezesów z poprzednich edycji, wprowadzamy punktację dla asyst przy bramkach samobójczych. Bezpośrednie zagranie piłkarza drużyny atakującej, po którym padnie bramka samobójcza będzie uznane za asystę.

Punktacja dla wszystkich asyst pozostaje bez zmian i uzależniona jest od nominalnej pozycji piłkarza: Napastnik i Pomocnik: 2 punkty Obrońca: 3 punkty Bramkarz: 5 punktów.

Szczegółowy opis punktacji i asyst w regulaminie .

Lista transferowa: punkty piłkarzy z poprzedniej edycji

To, czego brakowało Prezesom na starcie każdej edycji, to punktacja z poprzedniej. Teraz sortowanie listy transferowej wzbogaciliśmy o pozycję "wg punktów z ostatniej edycji":

Sortowanie listy transferowej - Wygraj Ligę wiosna 2016Sortowanie listy transferowej - Wygraj Ligę wiosna 2016 Wygraj Ligę Wygraj Ligę

Logowanie: zachowane dane z poprzedniej edycji

Jeżeli uczestniczyłeś w poprzedniej edycji Wygraj Ligę (Jesień 2015), zachowaliśmy podstawowe dane z Twojego konta: - nazwę drużyny, - preferencje widoku nazwy Prezesa, - avatar (o ile był wgrany), - wybór województwa, - wybór ulubionego klubu.

Co skraca proces tworzenia Drużyny w nowej edycji. Wszystkie te dane możesz zmienić logując się pierwszy raz do Wygraj Ligę.

A poza tym..

Zachowaliśmy funkcje, które wyróżniają Wygraj Ligę

Zmiana wartości piłkarzy . Po każdym oknie transferowym (z wyjątkiem tego przed startem pierwszego meczu rundy) wartość piłkarzy ulega zmianie i jest zależna od popytu na ich usługi. Wartość wzrasta dwudziestu najczęściej kupowanym a spada - dwudziestu najczęściej sprzedawanym.

Zmiana wartości (cen piłkarzy) zmienia się wraz ze startem nowej kolejki na podstawie danych o transferach z zakończonego właśnie okna transferowego. Jednorazowo wartość piłkarza może wzrosnąć o 0,3 mln. Analogicznie - maksymalnie spadnie o 0,3 mln.

Płynne ustawienie . W naszej zabawie nie trzeba wybierać formacji (np. 4-4-2 czy 3-4-3), wystarczy wprowadzić z ławki rezerwowych piłkarza z innej pozycji niż ten w podstawowym składzie (pamiętając o zasadzie, że za bramkarza może wejść tylko rezerwowy bramkarz).

Np. wprowadzając napastnika z ławki rezerwowych za obrońcę ze składu podstawowego ustawienie zmieni się z domyślnego 4-4-2 na 3-4-3.

Ławka rezerwowych . Jeżeli w danej kolejce nie zagra piłkarz z podstawowego składu, może go zastąpić piłkarz rezerwowy, który zagrał w danej kolejce. W Wygraj Ligę o tym, kto zastąpi piłkarza składu podstawowego decyduje kolejność na ławce przypisana przez Prezesa i nie jest uzależniona od pozycji .

Np. za niegrającego obrońcę wejdzie napastnik, jeżeli zagrał w kolejce i był ustawiony na 1. pozycji ławki rezerwowych.

Wyzwania . Każdy może wyzwać innego Prezesa na pojedynek w najbliższej kolejce. Sprawdź szczegóły .

Startuje Nowa Edycja Wygraj Ligę! Dołącz i Rywalizuj z Innymi

Więcej o: