Wraca Ekstraklasa i "Wygraj Ligę"! Zostań Prezesem i zbuduj własną drużynę

12 lutego wznawia rozgrywki Ekstraklasa. Wraz z rundą wiosenną rozgrywek po raz kolejny zapraszamy wszystkich do rywalizacji w "Wygraj Ligę" - internetowym konkursie z serii piłkarskich fantasy. Każdy może poczuć się jak Prezes i stworzyć własną Drużynę z piłkarzy Ekstraklasy. Pula nagród w edycji wynosi 6 tysięcy złotych. Jest o co walczyć!

Startuje Nowa Edycja Wygraj Ligę! Dołącz i Rywalizuj z Innymi

W piątek 12 lutego rozpocznie się nowa 22. kolejka Ekstraklasy, dająca początek rundzie wioseneej rozgrywek. W "Wygraj Ligę" skład kompletować możesz już teraz. Nie zwlekaj! Zaloguj się na swoje konto , jeśli bawiłeś się z nami już wcześniej, albo zarejestruj się w trzech krokach .

W tej edycji rozgrywka jest w pełni darmowa .

Czym jest "Wygraj Ligę" i dlaczego warto dołączyć?

W Wygraj Ligę możesz poczuć się jak Prezes prawdziwego klubu, który na co dzień ma problemy z formą piłkarzy, ich kontuzjami, brakiem pieniędzy na transfery. Ale z drugiej strony po trafnych decyzjach możesz świętować osiągnięty na boisku sukces.

Twoim celem jest zbudowanie drużyny składającej się z piłkarzy klubów Ekstraklasy, która dzięki ich osiągnięciom będzie zdobywać kolejne punkty.

Dzięki naszemu konkursowi w zupełnie inny sposób spojrzysz na polską ligę . Każda kolejka będzie od teraz wydarzeniem tygodnia. A niemające do tej pory dla Ciebie większego znaczenia wiadomości czy plotki o planowanych transferach, kontuzjach, konfliktach w klubach, wzrastającej formie poszczególnych piłkarzy i drużyn staną się nagle bezcennymi informacjami, które pozwolą Ci wygrywać.

Zarządzaj budżetem swojego klubu

Mając do dyspozycji 25 milionów wirtualnych złotych , budujesz zespół złożony z piłkarzy Ekstraklasy, gdzie każdy z nich ma swoją określoną cenę. Wartość Twojej drużyny będzie ulegać zmianie, gdy ceny piłkarzy będą się zmieniać zależnie od sytuacji na rynku transferowym (najczęściej kupowani drożeją, ci często sprzedawani - tanieją).

Możesz także starać się o fundusze od Sponsorów . Podobnie jak w poprzedniej edycji, będziesz decydować, jaką kwotą sponsorzy zasilą Twój budżet. Czy będzie to 1 mln zł, które możesz pozyskać szybciej, czy też będziesz wolał poczekać i odebrać 2 mln zł.

Punktacja, czyli jak zdobywasz punkty

Punkty Twojej drużyny zależą od boiskowych osiągnięć zawodników, których posiadasz. Dobrze dobrany kapitan zespołu będzie punktował dla Ciebie podwójnie. Zajrzyj do zakładki 'PUNKTACJA' , by poznać wszystkie zasady.

Oznaczenia pauzujących zawodników

Piłkarze, którzy z powodu kontuzji lub kartek nie będą mogli zagrać w zbliżającej się kolejce, będą na boisku oznaczeni wykrzyknikiem na czerwonym (nie zagra) albo pomarańczowym (występ pod znakiem zapytania) tle. Ponadto po zalogowaniu się do Wygraj Ligę na ekranie pojawi się stosowny komunikat.

Rywalizuj ze znajomymi w lidze prywatnej

W Wygraj Ligę nie rywalizujesz tylko o końcowy triumf w konkursie. Do zabawy możesz zaprosić znajomych, kumpli czy rodzinę, by rywalizować w lidze prywatnej. Dla niektórych taka rywalizacja ma większy smaczek niż pozycja w klasyfikacji generalnej. Każdy uczestnik może taką ligę założyć, jak i dołączyć do wybranej ligi prywatnej.

Wyzwij rywala na pojedynek

Kolejny raz dajemy Prezesom możliwość rozegrania bezpośredniego pojedynku z innymi Uczestnikami zabawy. O funkcji wyzwań przeczytasz tutaj .

Pula nagród wynosi 6 tysięcy złotych

Biorąc udział w różnego rodzaju klasyfikacjach, możesz rywalizować nie tylko ze znajomymi, ale też walczyć o nagrody, na które przeznaczyliśmy 6 tysięcy złotych. Wygrywać możesz w klasyfikacji Generalnej, klasyfikacji Bez Sponsorów, w Pucharze Wygraj Ligę, Lidze Sport.pl, Ligach Specjalnych, a także jako administrator ligi prywatnej. Zobacz, jak pula nagród została rozdysponowana na poszczególne klasyfikacje.

Wejdź na WygrajLige.sport.pl i spróbuj swoich sił jako Prezes własnego klubu!

Powodzenia!

Startuje Nowa Edycja Wygraj Ligę! Dołącz i Rywalizuj z Innymi

Więcej o: