Wygraj Ligę przed 20. kolejką Ekstraklasy. To się może przydać

W piątek 11 grudnia o godz. 18 rozpocznie się 20. kolejka Ekstraklasy i przedostatnia kolejka rywalizacji w Wygraj Ligę. Co warto wiedzieć przed kolejką, na kogo warto postawić, jak grają inni To Ci się może przydać!

Zarządzaj Swoją Drużyną na WygrajLige.sport.pl

W 20. kolejce rusza kolejkowa Liga Specjalna Sport.pl LIVE , w której do wygrania jest książka "Menedżerowie". Każda Drużyna, która do niej dołączy otrzyma dodatkowy bonus (1 "piłkę" do puli wirtualnej waluty w konkursie).

Informacje o Nowych Klasyfikacjach na stronie Twojej Drużyny.

Jak zacząć rywalizację w Wygraj Ligę? Przeczytaj poradnik dla początkujących.

Przydatne przed 20. kolejką

Czas na zmiany: start kolejki w piątek o godz. 18:00

Transfery: Pierwsze dwa transfery są za darmo, każdy kolejny to odjęcie prowizji -4 punktów (czyli za cztery transfery drugą kolejkę rozpoczniesz z -8 punktami). Możesz jednak skorzystać z opcji darmowe transfery , która pozwala uniknąć prowizji za nadmiar transferów.

Jak wygląda rynek transferowy w Wygraj Ligę? Jak zwiększyć budżet klubu? Przeczytaj poradnik.

Kto nie zagra? Na ekranie Twojej drużyny, a także na liście transferowej oznaczamy piłkarzy, którzy nie zagrają (czerwony wykrzyknik) lub którzy nie są pewni gry (pomarańczowy wykrzyknik). Sprawdź raport TylkoEkstraklasa.pl - kto nie zagra, kto jest zagrożony pauzą w najbliższej kolejce.

Na kogo postawić? To kluczowe pytanie na starcie rozgrywek. Z pomocą przychodzą skauci Wygraj Ligę. Jak grają inni? Jesteś ciekaw, kogo kupują do składu inni Prezesi Wygraj Ligę? Sprawdź, jak grają dziennikarze Sport.pl i redakcje piłkarskich serwisów.

Daniel Markiewicz kupuje Makuszewskiego. Jakie zmiany na 20. kolejkę?

Serwis Zzapolowy.com szeroko o 20. kolejce .

Najnowsze wieści z Wygraj Ligę na naszym Facebooku .

A Ty na kogo postawisz?

Zarządzaj Swoją Drużyną w WYGRAJ LIGĘ!

Więcej o: