Wygraj Ligę. Paweł Wilkowicz: dosyć frustracji

Dosyć frustracji: sprzedałem Konstantina Vassiljewa. Pisałem tydzień temu że Jagiellonia bilans ma jak Górnik Łęczna, ale opinię nieporównanie lepszą. Teraz bilans ma już gorszy. A Vassiljew wtopił się w tło.

Sorry, Konstantin, ale dłużej czekać się nie da. Zdobyłeś osiem punktów w ostatnich pięciu kolejkach. To już Igors Tarasovs ma więcej, choć nie zagrał w dwóch ostatnich meczach. Rozstajemy się, bo nie chcę skończyć jak z Patrikiem Mrazem, którego wszystkim doradzam, a sam go nigdy nie wziąłem, bo była gonitwa innych pomysłów i uznałem, że jeszcze w tej kolejce poczekam. I w następnej, itd.

Wystawiam też z drużyny Darko Jevticia, który gra lepiej niż punktuje. A kupuję do pomocy tanich, rozpędzonych, górniczych: Grzegorza Piesio z Łęcznej - 24 punkty przez ostatni miesiąc, i Romana Gergela z Zabrza - 20 pkt przez ostatni miesiąc. Obaj kosztują 1,6 mln.

A poza tym będzie jeszcze jedna ważna zmiana - na ławkę idzie Sasa Żivec. Piast gra z Koroną i uznałem, że wystarczy mi z obu drużyn obrona: z jednej strony Jakub Szmatuła, z drugiej Kamil Sylwestrzak. Skoro Korona wygrała wreszcie tydzień temu pierwszy mecz od lipca, skoro Korona z czterech zwycięstw trzy odniosła na wyjeździe, skoro Korona w czterech z ostatnich pięciu meczów nie straciła gola, to... Sami wiecie co.

Zarządzaj Swoją Drużyną w Wygraj Ligę

Więcej o: