Liga Ekspertów Wygraj Ligę: Zacięta walka o podium

Wygrajligowi eksperci nie zaliczą 4. serii ligowych spotkań do udanych. Na 20 ekip zaledwie dwie drużyny wywalczyły ponad 40 punktów! Największym przegranym minionego weekendu jest Michał Zachodny i jego Taktyczni Inaczej. Drużyna, która świetnie rozpoczęła rozgrywki z każdą kolejną kolejką przesuwa się niżej w tabeli Ligi Ekspertów.

Wyniki "ekspertów" w 4. kolejce

Wygraj LigęWygraj Ligę Wygraj Ligę

Duże brawa należą się Maciejowi Kopczyńskiemu! Jego drużyna zdobyła 46 punktów (warto mieć punktujących rezerwowych) i awansowała na podium! Warto było postawić na takich zawodników jak Gajos, Furman czy Pawełek.

Skład drużyny MożeWygram

Wygraj LigęWygraj Ligę Wygraj Ligę

Paweł Wilkowicz i jego Chamska Twarz van Gaala niespodziewanie awansowały na czwarte miejsce! 37 punktów pozwoliło wyprzedzić Zakrzepicę, Spartunię oraz wspomnianych wcześniej Taktycznych Inaczej. W najbliższej kolejce dziennikarz Sport.pl stanie przed szansą zbliżenia się do prowadzącej dwójki prezesów (Bocian B Statystyczna Prawda w 5. kolejce po raz ostatni wystawi taki sam skład jak Bocian B!).

Skład drużyny Chamska Twarz van Gaala

Wygraj LigęWygraj Ligę Wygraj Ligę

Powoli krystalizuje się sytuacja w lidze. Widoczny jest już wyraźny podział na górną połowę tabeli (pierwsza dziesiątka) oraz drużyny, które będą próbowały włączyć się do walki o najwyższą stawkę. Czy im się uda?

Wygraj LigęWygraj Ligę Wygraj Ligę

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.