Liga Ekspertów Wygraj Ligę: Taktyczni Inaczej nadal na czele

Początek rywalizacji w Wygraj Ligę nigdy nie należał do najłatwiejszych. Ograniczony budżet, rotacja, brak pewności co do wyjściowych składów poszczególnych drużyn oraz trudności z oceną siły zespołów zazwyczaj skutecznie utrudniają dobry start. Po dwóch kolejkach zmagań w Lidze Ekspertów tylko trzech prezesów może powiedzieć, że ?oszukało przeznaczenie? i udanie rozpoczęło rywalizację o zwycięstwo w elitarnych rozgrywkach!

Nie masz jeszcze Drużyny w Wygraj Ligę? Dołącz

W dalszym ciągu pozycję lidera okupuje drużyna Michała Zachodnego . Taktyczni Inaczej w 2. kolejce zdobyli 45 punktów. Opłacało się postawić na kapitana Robaka, Jevticia, Cetnarskiego oraz Gergela. Widoczny był jednak brak piłkarzy Jagiellonii oraz Legii. Tym samym przewaga zespołu prowadzonego przez znanego dziennikarza Sport.pl nad "grupą pościgową" zmalała tylko do dwóch punktów!

Taktyczni inaczej w 2. kolejce:

Drużyna Michała Zachodnego w 2. kolejce Wygraj LigęDrużyna Michała Zachodnego w 2. kolejce Wygraj Ligę Wygraj Ligę

Michał Zachodny najprawdopodobniej podejmie szaleńczą próbę rywalizacji w Lidze Ekspertów bez pomocy sponsorów. W takiej sytuacji nie wróżymy świetlanej przyszłości drużynie Taktycznych Inaczej!

Tuż za plecami lidera czai się zespół Bociana B . 58 zdobytych "oczek" to głównie zasługa świetnego występu kompletu piłkarzy z Białegostoku (Tuszyński, Gajos, Tomasik) oraz przyzwoitego dorobku punktowego Furmana oraz Nikolicia. 95 punktów po dwóch seriach spotkań pozwoliło dofinansować drużynę Mateusza Rynansa o 4 mln! Opcja darmowych transferów pozwoli przemeblować skład i zaatakować pozycję lidera. Identycznym dorobkiem może się pochwalić zespół Bocian B Statystyczna Prawda. Tak jak już wcześniej wspominaliśmy drużyna ta do 6. kolejki będzie kopią pierwszej drużyny prezesa Mateusza. Następnie rozpocznie się swoista rywalizacja statystycznego podejścia oraz intuicji gracza, z którego to górą może wyjść tylko jedna drużyna!

Miano najlepszego zespołu 2. kolejki Ligi Ekspertów wędruje do Macieja Kopczyńskiego i jego drużyny o optymistycznej nazwie MożeWygram . Odważna decyzja dotycząca radykalnych zmian w składzie z użyciem opcji darmowych transferów zdała egzamin! 63 punkty pozwoliły przesunąć się na 4. miejsce w tabeli. Po dwóch kolejkach prezes Maciej może pochwalić się dorobkiem 93 "oczek". Dofinansowanie klubowego budżetu kolejnym sponsorem pozwoli wzmocnić zespół i powalczyć z Bocianem B i Taktycznymi Inaczej o pierwszą pozycję w lidze!

Skład najlepiej punktującego zespołu 2. kolejki Ligi Ekspertów:

Drużyna MozeWygram w 2. kolejce Wygraj LigęDrużyna MozeWygram w 2. kolejce Wygraj Ligę Wygraj Ligę

Przewaga omówionej trójki prezesów nad grupą pościgową wynosi już co najmniej 14 punktów! Gonić czołówkę w zbliżający się weekend spróbują takie zespoły jak: Presto Czeladź, Spartunia czy Chamska Twarz van Gaala. Pozostałe ekipy, zanim włączą się do walki o czołowe lokaty, muszą złapać odpowiedni "rytm meczowy".

W taki oto sposób prezentuje się górna połowa tabeli Ligi Ekspertów po 2. kolejkach:

Tabela Ligi Ekspertów 2. kolejka Wygraj LigęTabela Ligi Ekspertów 2. kolejka Wygraj Ligę Wygraj Ligę

Zostań najlepszym managerem w lidze!