Wygraj Ligę. To się może przydać

17 lipca wznawia rozgrywki ekstraklasa. Wraz z rundą jesienną rozgrywek po raz kolejny zapraszamy wszystkich do rywalizacji w Wygraj Ligę - najstarszym internetowym konkursie fantasy opartym na zawodnikach z ligi polskiej. Pula nagród w edycji jesiennej to 10 tys. zł. Stwórz Drużynę i Wygraj Ligę! Jest o co walczyć. Co warto wiedzieć przed startem nowej edycji?

Startuje nowy sezon Wygraj Ligę. 10 000 złotych w puli nagród ?

Czym jest Wygraj Ligę i dlaczego warto grać?

W Wygraj Ligę możesz poczuć się jak szef prawdziwego klubu, który na co dzień ma problemy z formą piłkarzy, ich kontuzjami, brakiem pieniędzy na transfery. Ale z drugiej strony po trafnych decyzjach możesz świętować osiągnięty na boisku sukces. Przeczytaj więcej .

Dla początkujących

Jeżeli bawisz się z nami pierwszy raz, zajrzyj do poradnika opisującego, jak dołączyć do Wygraj Ligę i stworzyć Swoją Drużynę.

Punktacja, czyli jak zdobywasz punkty

Punkty Twojej drużyny zależą od boiskowych osiągnięć zawodników, których posiadasz. Dobrze dobrany kapitan zespołu będzie punktował dla Ciebie podwójnie. Zajrzyj do zakładki 'PUNKTACJA', by poznać wszystkie zasady .

Jak budować drużynę?

Mając ograniczony budżet, nie można zbudować drużyny składającej się z samych gwiazd. Jakie strategie tworzenia zespołu w takim razie przyjąć? Przeczytaj porady Daniela Markiewicza .

Eksperci Wygraj Ligę: Mateusz Rynans i Adrian Kwiecień opracowali przegląd klubów ekstraklasy, zwracając uwagę na nazwiska, które warto brać pod uwagę, i te, których lepiej unikać. Przeczytaj poradnik

Jak grają inni?

Na naszym profilu na Facebooku prezentujemy drużyny Graczy. Zajrzyjcie!

 

Kamil i Maciej z Zzapolowy opracowali zapowiedź 1. kolejki i zaprezentowali swoje drużyny: zobacz na Zzapolowy.com

 

Redaktorzy serwisu TylkoEkstraklasa.pl wystawili dwie drużyny: zastępcy redaktora naczelnego oraz jednego z redaktorów .

Gdzie szukać porad?

Zarówno przed startem nowej edycji Wygraj Ligę, jak i w jej trakcie warto szukać informacji, podpowiedzi i porad, które pomogą osiągnąć sukces.

 

Przygotowaliśmy listę serwisów i blogów , które warto śledzić w najbliższej edycji Wygraj Ligę.

Zostań najlepszym menedżerem w lidze!

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.