Wygraj Ligę przed ostatnią kolejką ekstraklasy. Podpowiadamy, na kogo stawiać. W ostatniej kolejce dodatkowa liga z nagrodami!

W piątek 5 czerwca rozpocznie się ostatnia 37. kolejka T-Mobile Ekstraklasy. To także ostatnia (18.) kolejka rywalizacji w wiosennej edycji Wygraj Ligę. Co warto wiedzieć przed kolejką, na kogo warto postawić, jak grają inni? Sprawdź.

Wciąż możesz wygrywać: dodatkowe nagrody w ostatniej kolejce!

W ostatniej 37. kolejce rozegramy Ligę Specjalną Sport.pl LIVE , w której nagradzamy podium (250 zł, 150 zł, 100 zł). Informacje o dołączeniu na stronie Twojej Drużyny.

Przydatne przed 37. kolejką

Czas na zmiany : start kolejki w piątek o godz. 20.30

 

Transfery : Pierwsze dwa transfery są za darmo, każdy kolejny to odjęcie prowizji -4 punktów (czyli za cztery transfery drugą kolejkę rozpoczniesz z -8 punktami). Możesz jednak skorzystać z opcji darmowe transfery , która pozwala uniknąć prowizji za nadmiar transferów.

 

Jak wygląda rynek transferowy w Wygraj Ligę? Jak zwiększyć budżet klubu? Przeczytaj poradnik

 

Kto nie zagra? Na ekranie twojej drużyny, a także na liście transferowej oznaczamy piłkarzy, którzy nie zagrają (czerwony wykrzyknik) lub którzy nie są pewni gry (pomarańczowy wykrzyknik).

 

Sprawdź raport TylkoEkstraklasa.pl - kto nie zagra, kto jest zagrożony pauzą w najbliższej kolejce.

Jak grają inni?

Jesteś ciekaw, jak przygotowują się do kolejki inni gracze Wygraj Ligę? Sprawdź, jak grają eksperci Wygraj Ligę, dziennikarze Sport.pl i redakcje piłkarskich serwisów.

 

Daniel Markiewicz opaskę kapitana powierza Pawłowskiemu .

 

Michał Rynans z ostatecznymi trasnferami czeka niemal do końca.

 

Wszystkie porady, składy i propozycje możecie zobaczyć na naszym Facebooku .

Na kogo postawić?

To kluczowe pytanie przed każdą kolejką. Z pomocą przychodzą skauci Wygraj Ligę:

 

Serwis Z-falsza.pl doradza, kogo kupić, a kogo lepiej sprzedać

 

Mateusz Rynans proponuje statystyczne podejście - na kogo postawić wg liczb?

 

Nie wiesz, kogo kupić? Zastanawiasz się nad wyborem kapitana? Z pomocą przychodzą nasi eksperci - Mateusz Rynans i Adrian Kwiecień. Panowie na profilu facebookowym Fantasy Premier League Sufler Polski Serwis prezentują analizy nadesłanych składów. Prześlij za pomocą Facebooka skład lub zadaj pytanie - otrzymasz podpowiedź.

A Ty na kogo postawisz?