Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wygraj Ligę. Mateusz Rynans: Przed zbliżającym się podziałem ligi

28. kolejka nie zakończyła się po myśli drużyn aspirujących do miana ?rycerzy wiosny?. Zawisza i Lechia nie sprostały w wyjazdowych spotkaniach rywalom z czuba tabeli, a w bezpośredniej potyczce Ruchu z Koroną padł bezbramkowy remis. Słabsza dyspozycja drużyn, które wiosną notowały imponujące wyniki, musiała się odbić na rezultatach w Wygraj Ligę.

Dołącz do Wygraj Ligę. Nagrody w każdej kolejce

W przypadku Bociana B miniony tydzień okazał się jednak lepszy od dwóch poprzednich fatalnych weekendów. Tym razem udało się zakończyć zmagania z przyzwoitym wynikiem 46 "oczek". Rozczarowaniem okazał się manewr związany z zakupem dwóch piłkarzy z Białegostoku . Wprawdzie Jagiellonia zgodnie z planem pokonała drużynę z Gliwic, ale Patryk Tuszyński (grający z opaską kapitańską w drużynie Bociana B) nie miał żadnego udziału przy strzelonych bramkach. Z dobrej strony nie pokazał się także Maciej Gajos, który większą część spotkania spędził na ławce rezerwowych...

 

Do pozytywów należy zaliczyć dobre występy Matusa Putnocky'ego (czyste konto w meczu z groźną Koroną), Tomasza Brzyskiego, Mariusza Magiery oraz Marco Paixao. Portugalczyk wykorzystał swoją ostatnią szansę i zostanie w drużynie jeszcze przez kilka kolejek. Sztuka ta nie udała się niestety Fiodorowi Cernychowi, który w trzecim kolejnym spotkaniu zmarnował dogodną sytuację do strzelenia bramki i tym samym zakończył swoją przygodę z zespołem.

Skład Bociana B w 28. kolejce

 

Wynik Mateusza Rynansa w 28. kolejceWynik Mateusza Rynansa w 28. kolejce Wygraj Ligę

Bydgoski Zawisza zakończył dwutygodniową serię meczów na wyjeździe i to właśnie dwójka podopiecznych Mariusza Rumaka zasili mój zespół. Poza Cernychem drużynę opuści Jakub Wrąbel , który ma niewielkie szanse na wygryzienie ze składu zdrowego Mariusza Pawełka. W jego miejsce do klubu sprowadzony został Grzegorz Sandomierski , który razem z Micą ma wnieść jakość do drużyny Bociana B. Kolejną i zarazem ostatnią szansę dostanie Maciej Gajos - Jagiellonia gra na wyjeździe z GKS-em Bełchatów, który jest na najlepszej drodze do I ligi. Opaska kapitańska trafia tym razem do portugalskiego rozgrywającego Zawiszy . Bydgoszczanie na własnym boisku zmierzą się z Cracovią i liczę na kolejny słaby występ "Pasów" na wyjeździe.

 

Do składu wskoczy Grzegorz Wojtkowiak, który ma spore szanse (o ile się wykuruje) na czyste konto w meczu z Górnikiem Łęczna.

Prawdopodobny skład Bocian B widoczny na zdjęciu u góry.

 

Mateusz Rynans to redaktor serwisu Zzapołowy.com , który przed każdą kolejką służy radą graczom Wygraj Ligę.

 

Prowadzi również stronę na Facebooku poświęconą Wygraj Ligę: Zobacz

 

Dołącz do ligi Zzapołowy