Wygraj Ligę: Michał Zachodny przed 24. kolejką ekstraklasy

Zmiany z zeszłego tygodnia dały efekt - wreszcie awansowałem o kilkadziesiąt miejsc we własnej lidze (choć wciąż jestem dopiero 58.) oraz wyprzedziłem Pawła Wilkowicza. Nie było słabych punktów w tej drużynie, może poza Jagiellonią, która nie zagrała na miarę swoich umiejętności w Poznaniu - pisze Michał Zachodny, przygotowując swoją drużynę w Wygraj Ligę do 24. kolejki ekstraklasy.

Zagraj w Wygraj Ligę. Nagrody w każdej kolejce ?

Na szczęście inni spisali się świetnie - Patrik Mraz dla Górnika Łęczna, Michał Kucharczyk dla Legii, Marco Paixao dla Śląska i Grzegorz Kuświk dla Ruchu Chorzów. Jednak takim bohaterem był Miroslav Covilo z Cracovii - to ciekawy transfer z racji tego, że... styl drużyny jest mocno mu podporządkowany. Dużo górnych zagrań na silnego i wysokiego pomocnika. W Wygraj Ligę trzeba szukać właśnie takich okazji jak Covilo, choć biorąc pod uwagę jakość zespołu oraz specyfikę jego gry, nie będzie punktował tak skutecznie co kolejkę.

Transfery? Muszę zastąpić Michała Pazdana, który nie zagra w tej kolejce. Szkoda - w moich drużynach zawsze było miejsce dla niego, a jak już go sprzedałem na jesień, to zaczął się upadek mojego zespołu. Dlatego tym razem wymieniam go tylko na kolejkę - w jego miejsce kupuję Barry'ego Douglasa , który chyba wreszcie przebija się do czołówki lewych obrońców ekstraklasy. Jeśli spisze się dobrze w Bydgoszczy, to na pewno zostanie, a ja zrobię miejsce dla Pazdana innymi transferami.

Zmieniam też kapitana - Maciej Iwański nie poradził sobie z opaską, gdybym bonus przeznaczył na innego piłkarza, to pewnie mój dorobek byłby jeszcze bardziej okazały. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem - zobaczymy, jak spisze się w roli kapitana Michał Kucharczyk z Legii przeciwko osłabionej Wiśle Kraków.

Dołącz do ligi: Na Tablicy Zachodnego