Mateusz Rynans: Powrót do normalności?

W 23. kolejce ekstraklasy opłacało się mieć Tomasza Kędziorę w wygraj ligowych składach. Wielu prezesów za sprawą prawego defensora "Kolejorza" przekroczyło magiczną barierę 50 punktów. Czy i tym razem obrońcy Lecha "zrobią różnicę"? - pisze Mateusz Rynans, ekspert Wygraj Ligę i redaktor serwisu Zzapolowy.com

Dołącz do gry i Wygraj Ligę!

Po wyśmienitym piątku Bocian B miał 37 punktów. Niestety, w sobotę wszystko wróciło do normy i w czwartej kolejce obecnej edycji Wygraj Ligę moja drużyna wzbogaciła się tylko (lub aż - jeżeli weźmiemy pod uwagę dotychczasowe wyniki) o 52 "oczka". Zawiodłem się na duecie piłkarzy z Krakowa, którzy musieli uznać wyższość zawodników "czerwonej latarni" ekstraklasy. Zarówno Jović, jak i Stilić okazali się jednak lepsi od Wojciecha Łuczaka, który został ukarany żółtą kartką w wyjazdowym spotkaniu z Piastem. Na szczęście kolejnego gola zdobył niezawodny Marco Paixao i tym samym Bocian B wygrał 8 z 10 pojedynków w ramach konkursu organizowanego przez fan page Fantasy Premier League Sufler Polski Serwis , w którym do wygrania była pula nagród w wysokości "40" piłek.

Skład Bociana w 23. kolejce:

embed

Pierwszy raz mój kapitan zdobył więcej niż dwa punkty! Nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń do piłkarzy "Kolejorza", którzy wraz z Robakiem i Paixao odpowiadają za niemal 75 % dorobku całej drużyny. Awans na 906. miejsce w klasyfikacji generalnej nie jest jednak szczytem moich marzeń i postanowiłem przeprowadzić kolejne zmiany w wyjściowym składzie. W miejsce Łuczaka ściągam Ondreja Dudę , który najprawdopodobniej rozpocznie mecz z Wisłą na szpicy ataku. Słowak otrzymuje także opaskę kapitańską i liczę, że w spotkaniu z "Białą Gwiazdą" stoczy zacięty bój o miano najlepszego zawodnika meczu z Semirem Stiliciem. Pora także zmienić bramkarza . Matus Putnocky pozostaje jednak w drużynie, a w miejsce rezerwowego bramkarza ściągam do klubu Jakuba Wrąbla (na Pavolsa Steinborsa niestety zabrakło 0,1 mln ). Golkiper Śląska w niedzielę w Kielcach będzie rywalizował z Luisem Carlosem oraz Olivierem Kapo i liczę, że uda mu się zachować czyste konto. Zaniepokoiła mnie informacja odnośnie możliwego posadzenia Tomasza Kędziory na ławce rezerwowych . Nie zamierzam jednak wykonywać zbyt pochopnych ruchów i na spokojnie będę śledził doniesienia z Poznania. W piątek podejmę decyzję, czy w jego miejsce nie postawić na Sretenovicia.

Prawdopodobny skład Bociana B w 24. kolejce:

 

Drużyna Mateusza Rynansa na 24. kolejce Wygraj LigęDrużyna Mateusza Rynansa na 24. kolejce Wygraj Ligę Wygraj Ligę

Mateusz Rynans to redaktor serwisu Zzapołowy.com , który przed każdą kolejką służy radą Graczom Wygraj Ligę.

 

Prowadzi również stronę na Facebooku poświęconą Wygraj Ligę: Zobacz

 

Dołącz do ligi Zzapołowy