Wygraj Ligę. Skład Michała Zachodnego

Odsuwałem od siebie ten moment jak długo tylko mogłem - choćby z tego względu, że im bliżej ligi, tym więcej wiadomo. Przeczytałem kilka rad, ciekaw byłem rozwiązań innych, ale wciąż wokół składu "Zachodniaków" mam wiele wątpliwości. Ale przynajmniej już jest.

Startuje nowy sezon Wygraj Ligę. 25 000 złotych w puli nagród ?

Kupować gwiazdy i uzupełniać skład rezerwowymi? A może równo obdzielić każdą pozycję? Te dylematy wciąż są aktualne. Dlatego postawiłem na mieszane rozwiązanie i nawet porzuciłem ideały - nie buduję drużyny od obrony, ale ataku. Marco Paixao (Śląsk Wrocław) zapowiedział, że chce strzelić na wiosnę 20 goli? Podoba mi się to nastawienie i on jest pierwszym moim zawodnikiem. Stawiam też, nieco ryzykownie, na Zaura Sadajewa z Lecha Poznań, a trzecie miejsce póki co zostawiam wolne.

Daniel Markiewicz: Jak budować skład? 3 sposoby ?

Linia pomocy musi być punktująca, obowiązkowo. Kamil Wilczek (Piast Gliwice) dostaje kolejną szansę, ale już muszę schodzić z ceny. Kupuję Petera Grajciara ze Śląska Wrocław, bo to on ma zastąpić Sebastiana Milę. Wiem, że Cracovia radzi sobie słabo, ale akurat Miroslav Covilo jest dosyć popularny w grze (7 proc. graczy na niego stawia) i trudno się temu dziwić - on może kilka razy przydać się przy stałych fragmentach gry... Bardzo ceniłem sobie jesienią grę Romana Gergela w Górniku Zabrze, jego także biorę do zespołu. Ostatnim transferem do środka pola jest David Holman , czyli nowy zawodnik Lecha Poznań.

Obrona to zawsze problem - przynajmniej trzech graczy musi być dobrych, a tu tylko nieco ponad 10 milionów w budżecie. Obowiązkowo stawiam na Patrika Mraza z Górnika Łęczna, Błażeja Telichowskiego z GKS Bełchatów i Michała Pazdana z Jagiellonii. Reszta kasy? Już muszę patrzeć na najtańszych zawodników, dlatego do obrony dokupuję Hołownię (Legia) i Powszuka (Lechia).

W bramce też nie mogę pozwolić sobie na szaleństwa - przynajmniej w kwestii rezerwowych. Na ławkę trafia Kuchta z Górnika, a do pierwszego składu Mateusz Bąk z Lechii. Mam jeszcze prawie dwa miliony na trzeciego napastnika! Robert Demjan sprawdził się świetnie w drużynie Pawła Wilkowicza, więc tym razem okazji nie przegapię i też go wezmę do siebie. Skład już jest, kapitanem Marco Paixao, a Was zapraszam do ligi - "Na tablicy Zachodnego" , która jest otwarta dla wszystkich chętnych, bez ograniczeń.

źródło: Okazje.info

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.