Wygraj Ligę. To się może przydać

13 lutego wznawia rozgrywki T-Mobile Ekstraklasa. Wraz z rundą wiosenną rozgrywek po raz kolejny zapraszamy wszystkich do rywalizacji w "Wygraj Ligę" - najstarszej internetowej grze fantasy opartej na zawodnikach z ligi polskiej. Pula nagród w edycji wiosennej to 25 tysięcy złotych. Stwórz Drużynę i Wygraj Ligę! Jest o co walczyć. Co warto wiedzieć przed startem nowej edycji?

Startuje nowy sezon Wygraj Ligę. 25 000 złotych w puli nagród ?

Czym jest "Wygraj Ligę" i dlaczego warto grać?

W Wygraj Ligę możesz poczuć się jak szef prawdziwego klubu, który na co dzień ma problemy z formą piłkarzy, ich kontuzjami, brakiem pieniędzy na transfery. Ale z drugiej strony, po trafnych decyzjach możesz świętować osiągnięty na boisku sukces. Przeczytaj więcej .

Dla początkujących

Jeżeli bawisz się z nami pierwszy raz, zajrzyj do poradnika opisującego jak dołączyć do Wygraj Ligę i stworzyć Swoją Drużynę.

Punktacja, czyli jak zdobywasz punkty

Punkty Twojej drużyny zależą od boiskowych osiągnięć zawodników, których posiadasz. Dobrze dobrany kapitan zespołu będzie punktował dla Ciebie podwójnie. Zajrzyj do zakładki 'PUNKTACJA', by poznać wszystkie zasady .

Jak budować drużynę?

Mając ograniczony budżet, nie można zbudować drużyny składającej się z samych gwiazd. Jakie strategie tworzenia zespołu w takim razie przyjąć? Przeczytaj porady Daniela Markiewicza

Paweł Mirosław, który zajął 6. miejsce w poprzedniej edycji Wygraj Ligę podpowiada na co zwrócić uwagę przy tworzeniu drużyny.

Serwis Z-falsza.pl w swoim artykule podpowiada, na których piłkarzy warto postawić, a których lepiej omijać szerokim łukiem.

Jak grają inni?

Daniel Markiewicz swój skład opiera na pewniaku , ale stara się ciężar gry rozłożyć równomiernie.

 

Na naszym profulu na Facebooku prezentujemy drużyny Graczy. Zajrzyjcie!

Gdzie szukać porad?

Zarówno przed startem nowej edycji Wygraj Ligę, jak i w jej trakcie - warto szukać informacji, podpowiedzi i porad, które pomogą osiągnąć sukces.

 

Przygotowaliśmy listę serwisów i blogów , które warto śledzić w najbliższej edycji Wygraj Ligę.

WEJDŹ DO GRY I SPRÓBUJ SWOICH SIŁ JAKO PREZES KLUBU PIŁKARSKIEGO ?

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.