Wraca Ekstraklasa. Zagraj w "Wygraj Ligę"! 25 tysięcy złotych w puli nagród!

13 lutego wznawia rozgrywki T-Mobile Ekstraklasa. Wraz z rundą wiosenną rozgrywek po raz kolejny zapraszamy wszystkich do rywalizacji w "Wygraj Ligę" - internetowej grze fantasy opartej na zawodnikach z ligi polskiej. Pula nagród w edycji wiosennej to 25 tysięcy złotych. Jest o co walczyć.

Startuje nowy sezon Wygraj Ligę. 25 000 złotych w puli nagród ?

W piątek 13 lutego startuje 20. kolejka T-Mobile Ekstraklasy dająca początek rundzie wiosennej rozgrywek. W "Wygraj Ligę" skład kompletować możesz już teraz. Nie zwlekaj! Zaloguj się na swoje konto , jeśli bawiłeś się z nami już wcześniej, albo zarejestruj się w trzech krokach .

Pula nagród to aż 25 tysięcy złotych

Biorąc udział w różnego rodzaju klasyfikacjach, możecie rywalizować nie tylko ze znajomymi, ale też walczyć o nagrody, na które przeznaczyliśmy 25 tysięcy złotych. Wygrywać możesz w każdej kolejce , w klasyfikacji miesiąca, w Pucharze Wygraj Ligę, Ligach Specjalnych a także jako administrator ligi prywatnej i oczywiście w klasyfikacji generalnej Zobacz, jak zostały rozdysponowane na poszczególne klasyfikacje ?

Czym jest "Wygraj Ligę" i dlaczego warto grać?

W Wygraj Ligę możesz poczuć się jak szef prawdziwego klubu, który na co dzień ma problemy z formą piłkarzy, ich kontuzjami, brakiem pieniędzy na transfery. Ale z drugiej strony, po trafnych decyzjach możesz świętować osiągnięty na boisku sukces.

 

Twoim celem jest zbudowanie drużyny składającej się z piłkarzy Ekstraklasy, która dzięki ich osiągnięciom będzie zdobywać kolejne punkty. Pamiętaj, że z jednego klubu Ekstraklasy możesz mieć maksymalnie 3 piłkarzy.

Dzięki naszej grze w zupełnie inny sposób spojrzysz na polską ligę. Każda kolejka będzie od teraz wydarzeniem tygodnia. A niemające do tej pory dla Ciebie większego znaczenia wiadomości czy plotki o planowanych transferach, kontuzjach, konfliktach w klubach, wzrastającej formie poszczególnych piłkarzy i drużyn staną się nagle bezcennymi informacjami, które pozwolą Ci wygrywać gotówkę w wielu klasyfikacjach.

Trochę szczęścia, nieco więcej wiedzy na temat polskiej piłki oraz dobra intuicja wystarczą, żeby w czerwcu zostać menedżerem rundy i zgarnąć główną nagrodę, która wynosi 1200 zł.

Zarządzaj budżetem swojego klubu

W nowej edycji wprowadziliśmy istotną zmianę w funkcji Sponsora Twojego klubu. Teraz możesz decydować, jaką kwotą sponsorzy zasilą Twój budżet. Czy będzie to 1 mln złotych, które możesz pozyskać szybciej, czy też będziesz wolał poczekać i odebrać 2 mln złotych.

Punktacja, czyli jak zdobywasz punkty

Punkty Twojej drużyny zależą od boiskowych osiągnięć zawodników, których posiadasz. Dobrze dobrany kapitan zespołu będzie punktował dla Ciebie podwójnie.

 

Zajrzyj do zakładki 'PUNKTACJA', by poznać wszystkie zasady ?

 

W tej edycji wprowadziliśmy drobną zmianę w punktacji. Gol samobójczy oraz niewykorzystany rzut karny to -3 punkty dla piłkarza (dotychczas było to -5 punktów).

Oznaczenia pauzujących zawodników

Piłkarze, którzy z powodu kontuzji lub kartek nie będą mogli zagrać w zbliżającej się kolejce, będą na boisku oznaczeni wykrzyknikiem na czerwonym (nie zagra) albo pomarańczowym (występ pod znakiem zapytania) tle. Ponadto po zalogowaniu się do Wygraj Ligę na ekranie pojawi się stosowny komunikat.

Ceny piłkarzy zmieniają się

Piłkarzom wciąż będą zmieniać się ceny. O wartości zawodnika, jak na prawdziwym rynku, decydować będzie popyt na jego usługi. Najczęściej kupowani piłkarze przed następną kolejką będą drożsi. Najczęściej pozbywani się ze składów - stanieją.

Wyzwij rywala na pojedynek

Kolejny raz dajemy Graczom możliwość rozegrania bezpośredniego pojedynku z innymi Graczami. O funkcji wyzwań przeczytasz tutaj

WEJDŹ DO GRY I SPRÓBUJ SWOICH SIŁ JAKO PREZES KLUBU PIŁKARSKIEGO ?

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.